1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19
20. kolo: Nitra - B. Bystrica 3:0, Slovan – Trnava 1:0.
1. Nitra 20 13 4 3 41:16 43
2. Michalovce 19 10 7 2 37:20 37
3. Ružomberok 19 8 8 3 39:26 32
4. Žilina 18 9 4 5 44:27 31
5. Slovan 20 9 3 8 37:28 30
6. Trnava 20 8 6 6 18:19 30
7. Prešov 19 8 5 6 27:26 29
8. Trenčín 19 8 5 6 28:29 29
9. Dun. Streda 19 6 6 7 28:25 24
10. Bardejov 19 5 6 8 14:30 21
11. B. Bystrica 20 5 5 10 17:32 20
12. Podbrezová 19 5 4 10 25:29 19
13. Senica 19 4 6 9 24:37 18
14. Košice 18 0 3 15 13:48 3
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17
20. kolo: B. Bystrica – Košice 0:2, Bardejov - Dun. Streda 3:0, Podbrezová – Prešov 2:0,. Michalovce – Slovan 1:2, Trnava – Nitra 2:4, Senica – Trenčín 2:4, Žilina – Ružomberok 0:5.
1. Žilina 18 14 1 3 50:19 43
2. Slovan 19 14 1 4 43:19 40
3. Ružomberok 19 11 4 4 31:17 38
4. Trenčín 20 12 1 7 42:27 37
5. Dun. Streda 20 11 3 6 34:27 36
6. Nitra 20 11 3 6 33:31 36
7. Podbrezová 19 9 2 8 17:19 29
8. Bardejov 20 8 4 8 33:38 28
9. Michalovce 20 6 6 8 31:29 24
10. Senica 19 5 5 9 27:25 20
11. Trnava 19 5 2 12 20:26 17
12. Prešov 19 4 5 10 14:29 17
13. Košice 20 3 3 14 18:44 12
14. B. Bystrica 20 3 2 15 19:62 11
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16
20. kolo: B. Bystrica – Košice 0:3, Bardejov - Dun. Streda 1:2, Podbrezová – Prešov 0:0, Michalovce – Slovan 1:5, Trnava – Nitra 2:0, Senica – Trenčín 1:3, Žilina – Ružomberok 1:1.
1. Slovan 19 17 1 1 65:14 52
2. Trnava 19 14 2 3 49:20 44
3. Žilina 18 13 3 2 79:20 42
4. Trenčín 20 12 5 3 57:19 41
5. Podbrezová 19 7 8 4 28:16 29
6. Nitra 20 8 5 7 36:37 29
7. Senica 19 9 1 9 33:35 28
8. Ružomberok 19 6 6 7 24:21 24
9. Košice 20 7 3 10 14:30 24
10. Michalovce 20 7 0 13 24:57 20
11. B. Bystrica 20 5 3 12 30:59 18
12. Prešov 19 4 4 11 22:33 16
13. Dun. Streda 20 4 2 14 24:60 14
14. Bardejov 20 1 1 18 7:71 4
2. LIGA STARŠÍ DORAST
23. kolo: Lok. Trnava – Malacky 4:1.
24. kolo: Pov. Bystrica - Komárno 6:0 (4:0), 8. Valjent, 9. Gáborík, 14. Borovička, 22. Britvík, 76. Baránek, 89. J. Al Sabri, Petržalka – Púchov 2:1 (2:0), 19. Horváth, 23. Mráz – 90. Zavadzan, Topoľčany – Dubnica 3:1 (2:1), 23. a 48. Mikula, 20. Rusnák – 25. Homola, PFA ViOn – Skalica 0:6, Gabčíkovo – Karlova Ves 0:1, N. Zámky – Domino Bratislava 2:0, Levice – Inter 0:2, Myjava – Lok. Trnava 7:1, Malacky – H. Nitra odložili na 7. 6.
1. Myjava 24 19 3 2 99:19 60
2. Skalica 24 19 0 5 104:21 57
3. Inter 24 14 4 6 63:26 46
4. Karl. Ves 24 14 2 8 42:35 44
5. Pov. Bystrica 24 12 7 5 67:34 43
6. Lok. Trnava 24 11 3 10 54:49 36
7. Topoľčany 24 12 0 12 36:48 36
8. Petržalka 24 11 2 11 39:55 35
9. Gabčíkovo 24 9 6 9 49:42 33
10. Malacky 23 9 6 8 36:42 33
11. PFA ViOn 24 9 5 10 39:49 32
12. Púchov 24 9 4 11 52:43 31
13. Horná Nitra 23 9 4 10 59:52 31
14. Dubnica 24 8 6 10 46:40 30
15. Komárno 24 6 4 14 54:82 22
16. N. Zámky 24 7 0 17 20:105 21
17. Domino 24 4 4 16 28:56 16
18. Levice 24 2 2 20 15:104 8
2. LIGA MLADŠÍ DORAST
23. kolo: Lok. Trnava – Malacky 1:0.
24. kolo: Pov. Bystrica – Komárno 4:2 (3:1), 5., 24. a 80. Čičut, 25. Marejka – 32. Beke, 74. Palacka, Petržalka – Púchov 2:1 (1:1), 15. vlastný Michalík, 43. Majcher – 4. Ocelík, Topoľčany – Dubnica 2:0 (1:0), 29. a 56. Davidovič, PFA ViOn – Skalica 3:1, Gabčíkovo – Karlova Ves 5:1, N. Zámky – Domino Bratislava 0:2, Levice – Inter 0:7, Myjava – Lok. Trnava 4:0. Malacky – H. Nitra odložili na 7. 6.
1. Myjava 24 19 3 2 90:18 60
2. Inter 24 19 2 3 92:24 59
3. Petržalka 24 17 3 4 61:39 54
4. Lok. Trnava 24 15 5 4 48:20 50
5. Gabčíkovo 24 16 1 7 67:27 49
6. Domino 24 13 3 8 50:30 42
7. H. Nitra 23 13 3 7 58:48 42
8. PFA ViOn 24 13 3 8 38:35 42
9. Topoľčany 24 11 6 7 62:37 39
10. Karl. Ves 24 9 5 10 54:53 32
11. Dubnica 24 9 1 14 47:43 28
12. Pov. Bystrica 24 7 2 15 32:54 23
13. Malacky 23 5 6 12 27:51 21
14. Komárno 24 5 6 13 29:54 21
15. Skalica 24 4 8 12 26:42 20
16. Púchov 24 3 3 18 28:68 12
17. N. Zámky 24 3 2 19 21:92 11
18. Levice 24 2 2 20 17:112 8
3. LIGA STARŠÍ DORAST
18. kolo: Krakovany – Brvnište 1:0 (1:0), 18. Beran, ČFK Nitra – Piešťany 2:3, Bánovce – Sereď 2:1, Šaľa – J. Bohunice 2:5, Galanta – Šamorín 1:0, Hlohovec – Šurany 2:0, Partizánske – Nové Mesto 2:3.
1. Bánovce 18 15 2 1 54:27 47
2. Šamorín 18 12 3 3 77:29 39
3. J. Bohunice 18 12 1 5 60:39 37
4. Sereď 18 11 3 4 62:26 36
5. Piešťany 18 9 3 6 29:29 30
6. Šaľa 18 9 1 8 45:39 28
7. Galanta 18 7 3 8 52:48 24
8. Partizánske 18 6 6 6 38:39 24
9. Šurany 18 6 3 9 22:44 21
10. N. Mesto 18 6 1 11 45:63 19
11. Brvnište 18 4 5 9 28:45 17
12. Krakovany 18 5 1 12 32:53 16
13. Hlohovec 18 4 1 13 21:56 13
14. ČFK Nitra 18 2 3 13 28:56 9
3. LIGA MLADŠÍ DORAST
18. kolo: Krakovany - Brvnište 2:1 (1:0), 9. Krajčík, 50. Prvý – 67. Klabník, ČFK Nitra – Piešťany 1:0, Šaľa – J. Bohunice 12:0, Bánovce – Sereď 0:4, Galanta – Šamorín 0:2, Hlohovec – Šurany 1:4, Partizánske – Nové Mesto 3:2.
1. Šamorín 18 15 0 3 59:18 45
2. Piešťany 18 14 1 3 60:18 43
3. Šaľa 18 14 0 4 70:24 42
4. ČFK Nitra 18 11 2 5 40:29 35
5. Sereď 18 8 4 6 44:24 28
6. Galanta 18 8 3 7 36:30 27
7. Krakovany 18 8 3 7 36:30 27
8. Bánovce 18 8 2 8 30:35 26
9. Partizánske 18 7 4 7 38:33 25
10. Brvnište 18 7 1 10 40:42 22
11. Šurany 18 5 3 10 34:50 18
12. N. Mesto 18 5 2 11 26:63 17
13. J. Bohunice 18 1 2 15 10:79 5
14. Hlohovec 18 1 1 16 17:65 4
4. LIGA DORAST
21. kolo: Holíč - D. Vestenice 1:3.
22. kolo: N. Dubnica - Beluša 0:7 (0:3), 1., 62. a 90. Pilát, 30., 37. a 56. Hrubo, 73. Mušák, Led. Rovne - Nemšová 1:1 (1:0), 28. Páleš – 78. Vavruš, Mokrý Háj - Borčice 2:0 (0:0), 49. Prokeš, 81. Sopúšek, D. Súča – Holíč 6:0, D. Vestenice – Kanianka 4:0, N. Rudno - Tr. Turná 1:1, Bošany a Tr. Stankovce mali voľno.
1. Beluša 19 16 1 2 88:20 49
2. L. Rovne 19 14 2 3 80:19 44
3. Mokrý Háj 19 12 1 6 64:51 37
4. Borčice 19 10 6 3 57:17 36
5. Nemšová 19 9 6 4 67:32 33
6. N. Dubnica 20 10 3 7 48:43 33
7. N. Rudno 19 8 4 7 39:35 28
8. D. Vestenice 19 7 4 8 43:50 25
9. Tr. Turná 18 7 4 7 43:50 25
10. Bošany 18 6 2 10 50:59 20
11. Tr. Stankovce 17 4 3 10 30:47 15
12. D. Súča 18 5 0 13 30:79 15
13. Holíč 19 2 2 15 18:88 8
14. Kanianka 19 1 2 16 15:82 5
Vrbové bolo po troch kontumáciách vylúčené zo súťaže, Kúty sa odhlásili.
5. LIGA DORAST
22. kolo: Ladce - Bošáca 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Melčice-Lieskové - H. Poruba 0:1 (0:1), 16. Niko, Domaniža - Prečín 2:1 (2:1), 32. Masničák, 45. A. Fapšo – 15. Herco, Streženice - Klát. N. Ves 2:5 (0:0), 69. Pojezdal, 75. Kuman – 53., 58. a 89. Hatala, 55. Halmo, 56. Lacika, Drietoma – Košeca 3:2 (0:1), 57. Stopka, 60. Bečár, 87. Bretšneider – 29. a 68. Beňo, Chynorany – Častkovce 5:0, St. Turá – Selec 3:2, FK Turani - Nedožery-Brezany 3:0.
1. Chynorany 21 18 0 3 93:20 54
2. Nedožery 21 16 2 3 91:16 50
3. H. Poruba 22 15 2 5 51:28 47
4. Častkovce 21 14 0 7 95:70 42
5. Košeca 22 12 3 7 37:32 39
6. Kl. N. Ves 22 12 1 9 54:43 37
7. Domaniža 22 12 0 10 60:51 36
8. Prečín 22 10 2 10 64:53 32
9. Ladce 22 8 2 12 33:51 26
10. Selec 22 8 1 13 45:72 25
11. St. Turá 21 8 0 13 43:50 24
12. Streženice 22 7 2 13 44:83 23
13. Drietoma 22 5 6 11 40:52 21
14. Melčice 22 6 3 13 38:78 21
15. Turani 22 5 3 14 40:74 18
16. Bošáca 22 3 3 16 24:79 12
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15
19. kolo: Púchov - Petržalka 1:1 (1:1), 20. Taraba – 11. Farkas, Inter – PFA ViOn 1:0, Myjava – Levice 1:1, Senica – Slovan 1:2, Karlova Ves – H. Nitra 1:1, Dun. Streda – Spartak Trnava odložili na 17. 5, FC Nitra – Trenčín odložili na 25. 5.
1. Slovan 19 15 3 1 73:10 48
2. Senica 19 16 0 3 58:12 48
3. FC Nitra 18 14 2 2 61:12 44
4. Trenčín 18 12 2 4 56:20 38
5. Karl. Ves 19 9 4 6 23:16 31
6. Dun. Streda 18 9 2 7 41:29 29
7. Spartak Trnava 18 9 1 8 31:26 28
8. Petržalka 19 6 6 7 16:30 24
9. Inter 19 6 4 9 12:16 22
10. Púchov 19 4 5 10 23:39 17
11. Levice 19 4 5 10 19:35 17
12. PFA ViOn 19 4 1 14 13:54 13
13. Myjava 19 3 3 13 21:52 12
14. H. Nitra 19 0 2 17 9:105 2
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14
19. kolo: Púchov - Petržalka 0:2 (0:2), 10. Paprskár, 18. Lenharčík, Inter – PFA ViOn 0:1, Myjava – Levice 3:0, Senica – Slovan 0:4, Karlova Ves – H. Nitra 2:1, Dun. Streda – Spartak Trnava odložili na 17. 5., FC Nitra – Trenčín odložili na 25. 5.
1. Dun. Streda 18 17 0 1 77:6 51
2. FC Nitra 18 15 1 2 85:14 46
3. Slovan 19 15 1 3 67:13 46
4. Spartak Trnava 18 14 2 2 75:21 44
5. Inter 19 11 1 7 42:25 34
6. Trenčín 18 9 2 7 35:35 29
7. Karl. Ves 19 8 4 7 24:28 28
8. PFA ViOn 19 9 0 10 27:46 27
9. Senica 19 6 5 8 29:29 23
10. Púchov 19 4 2 13 17:68 14
11. Myjava 19 3 3 13 11:43 12
12. Petržalka 19 3 2 14 12:50 11
13. Levice 19 2 1 16 13:74 7
14. H. Nitra 19 1 4 14 16:78 7
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13
19. kolo: Levice – Púchov 8:10 (4:6), 12., 32., 39. a 59. Urblík, 17. a 36. Bača, 21. Pastorok, 24. Petráš – 9. a 50. Mynář, 13. a 52. Porubčan, 4. Jurenková, 9. B. Chleban, 11. Tuček, 23. V. Baláž, 40. Mozsi, 45. Klúčik, Spartak Trnava – FC Nitra 3:2, PFA ViOn – Myjava 8:1, Petržalka – Dun. Streda 0:14, Trenčín – Senica 22:2, Horná Nitra – Inter 7:5, Slovan – Karlova Ves 3:5.
1. Slovan 19 17 0 2 296:61 51
2. Trenčín 19 16 0 3 271:70 48
3. Dun. Streda 19 16 0 3 233:54 48
4. FC Nitra 18 14 0 4 231:42 42
5. Spartak Trnava 19 13 0 6 219:89 39
6. Senica 19 13 0 6 158:118 39
7. Inter 19 10 0 9 145:160 30
8. Karl. Ves 19 9 1 9 141:131 28
9. Horná Nitra 19 7 0 12 131:194 21
10. Púchov 19 5 1 13 116:206 16
11. Levice 19 5 0 14 107:226 15
12. PFA ViOn 18 4 0 14 71:179 12
13. Myjava 19 1 0 18 51:282 3
14. Petržalka 19 1 0 18 34:392 3
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12
19. kolo: Levice – Púchov 1:6 (0:2), 34. Mizerák – 25. a 55. Nosáľ, 30. Mišík, 35. Janček, 56. Keznikl, 59. Brezáni, Spartak Trnava – FC Nitra 2:16, PFA ViOn – Myjava 11:0, Petržalka – Dun. Streda 2:4, Trenčín – Senica 34:1, H. Nitra – Inter 2:8, Slovan – Karlova Ves 18:2.
1. Slovan 19 16 0 3 276:71 48
2. FC Nitra 18 15 1 2 293:66 46
3. Trenčín 19 15 1 3 229:97 46
4. Inter 19 13 1 5 147:68 40
5. Dun. Streda 19 12 1 6 167:71 37
6. Púchov 19 12 0 7 130:79 36
7. H. Nitra 19 10 2 7 180:126 32
8. Spartak Trnava 19 10 0 9 180:156 30
9. Petržalka 19 9 2 8 84:130 29
10. Senica 19 6 0 13 99:199 18
11. PFA ViOn 18 5 0 13 73:159 15
12. Karl. Ves 19 2 1 16 91:241 7
13. Levice 19 2 1 16 56:246 7
14. Myjava 19 0 0 19 33:329 0
2. LIGA STARŠÍ ŽIACI
24. kolo: Pov. Bystrica - Trenčín B 1:1 (0:0), 70. Kadáček – 55. Tomík, Dubnica - Lok. Trnava 0:2 (0:2), 12. Orihel, 25. Lipovský, Gabčíkovo – Šaľa 0:5, Trebatice – ČFK Nitra 4:0, Bánovce – Galanta 3:1, Komárno – Partizánske 5:2, Hlohovec – N. Zámky 1:1, Sereď – Topoľčany 0:0, Skalica – Piešťany 4:0.
1. Trebatice 24 16 3 5 69:15 51
2. Skalica 24 16 3 5 64:29 51
3. Komárno 24 15 1 8 61:37 46
4. Hlohovec 24 11 9 4 41:28 42
5. Sereď 23 11 7 5 48:31 40
6. ČFK Nitra 24 11 6 7 54:49 39
7. Trenčín B 24 11 4 9 66:52 37
8. Lok. Trnava 23 10 3 10 31:36 33
9. Topoľčany 24 9 5 10 44:41 32
10. N. Zámky 24 9 5 10 44:42 32
11. Šaľa 24 9 5 10 51:53 32
12. Piešťany 24 9 5 10 39:47 32
13. Dubnica 24 9 1 14 43:65 28
14. Galanta 24 8 3 13 42:46 27
15. Bánovce 24 8 3 13 48:58 27
16. Pov. Bystrica 24 8 3 13 35:62 27
17. Partizánske 24 7 5 12 41:69 26
18. Gabčíkovo 24 1 3 20 14:75 6
2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
24. kolo: Pov. Bystrica - Trenčín B 2:4 (2:3), 2. Chupáč, 5. Motošický – 6., 9. a 20. Praženka, 44. Polčák, Dubnica - Lok. Trnava 3:1 (2:0), 10. a 27. Kobezda, 56. Gellér – 60. Hegyi, Sereď – Topoľčany 4:3, Gabčíkovo – Šaľa 2:1, Trebatice – ČFK Nitra 12:1, Bánovce – Galanta 1:1, Komárno – Partizánske 4:0, Hlohovec – Nové Zámky 1:8, Skalica – Piešťany 3:1.
1. Trenčín B 24 20 1 3 152:36 61
2. Komárno 24 19 3 2 89:22 60
3. Skalica 24 19 2 3 121:27 59
4. Dubnica 24 18 2 4 137:40 56
5. Lok. Trnava 23 15 1 7 106:48 46
6. Trebatice 24 13 5 6 109:53 44
7. N. Zámky 24 13 4 7 72:52 43
8. Pov. Bystrica 24 13 1 10 96:64 40
9. Šaľa 24 11 3 10 68:63 36
10. Bánovce 24 10 2 12 86:81 32
11. Gabčíkovo 24 9 4 11 44:76 31
12. Piešťany 24 8 3 13 66:68 27
13. Galanta 24 7 6 11 48:51 27
14. Topoľčany 24 6 2 16 62:89 20
15. Sereď 23 6 0 17 46:148 18
16. Partizánske 24 3 4 17 33:119 13
17. ČFK Nitra 24 2 1 21 22:170 7
18. Hlohovec 24 0 2 22 23:173 2
3. LIGA STARŠÍ ŽIACI
10. kolo: N. Dubnica – N. Rudno 1:5 (1:1), 21. J. Hadzima – 46. a 49. Jurík, 10. vlastný Fitko, 39. Mikula, 43. Chrenko.
13. kolo: Led. Rovne - Kanianka 1:4 (1:1), 14. Rác – 37. a 48. Hanus, 4. Ambróz, 64. Cmarko, N. Mesto – Horovce 5:0 (1:0), 6., 40. a 60. Vido, 42. a 70. Parči, N. Dubnica – Nemšová 1:5 (1:3), 13. Šimko – 6., 15. a 50. Pagáč, 32. Ondráš, 69. Kula, N. Pravno – Nováky 2:1, N. Rudno malo voľno.
1. Nemšová 11 10 1 0 45:10 31
2. Kanianka 12 7 2 3 32:19 23
3. Led. Rovne 12 7 1 4 33:19 22
4. N. Mesto 12 7 0 5 34:23 21
5. N. Pravno 11 6 1 4 30:18 19
6. Nováky 11 4 0 7 29:33 12
7. N. Rudno 11 3 3 5 20:32 12
8. Horovce 12 3 1 8 21:30 10
9. N. Dubnica 12 0 1 11 10:70 1
3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
10. kolo: N. Dubnica – N. Rudno 5:3 (3:1), 10. Bartoš, 22. Úškrt, 23. Jordán, 38. Molnár, 60. Veselka – 27. Noska, 44. Lagin, 60. Uhlár.
13. kolo: Led. Rovne - Kanianka 0:1 (0:0), 43. Dobrotka, N. Mesto – Horovce 1:2 (0:0), 42. Polčan – 52. Bartošek, 57. Ježo, N. Dubnica – Nemšová 2:1 (2:1), 13. Bartoš, 17. Úškrt – 26. Straková, N. Pravno – Nováky 5:1, N. Rudno malo voľno.
1. N. Mesto 12 9 1 2 35:8 28
2. Kanianka 12 7 4 1 27:16 25
3. Led. Rovne 12 7 1 4 53:16 22
4. N. Pravno 11 6 3 2 33:14 21
5. Nemšová 11 4 1 6 21:27 13
6. Nováky 11 4 0 7 26:27 12
7. N. Dubnica 12 4 0 8 18:51 12
8. Horovce 12 3 2 7 22:39 11
9. N. Rudno 11 2 0 9 28:65 6
1. LIGA ŽIAČKY
14. kolo: H. Nitra – Beluša 3:0 (2:0), 5. Kluvancová, 29. Tkáčiková, 36. Kurinová, Pov. Bystrica - Trenčín 6:3 (2:2), 3., 47., 61. a 67. Kardošová (štvrtý z 11 m), 20. Miková, 39. Hozáková – 17. a 64. Lahká, 32. Harthauserová, Dubnica - Topoľčany 1:4 (0:0), 45. Bajčíková – 53., 55. a 63. Mesárošová, 44. Oravcová, Bánovce a Tr. Teplice mali voľno.
1. Pov. Bystrica 11 10 0 1 93:10 30
2. H. Nitra 10 10 0 0 54:1 30
3. Trenčín 12 6 0 6 36:31 18
4. Beluša 10 5 0 5 40:14 15
5. Bánovce 10 4 1 5 44:48 13
6. Tr. Teplice 9 4 1 4 18:30 13
7. Topoľčany 12 2 0 10 9:80 6
8. Dubnica 10 0 0 10 1:81 0
PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U11
8. kolo: Trenčín – Myjava 6:5.
9. kolo: Myjava – Púchov 13:17 (3:7), 18., 46., 49. a 58. Pešta, 22., 31., 32. a 60: Mihálik, 15. Galbavý, 35. Černák, 36. Brňa, 48. Parči, 52. Sako – 5., 29., 29., 30., 41., 42., 45. a 56. S. Baláž, 23. a 57. Paliesek, 48. a 54. Držka, 1. Miko, 21. Jánovský, 38. Vričan, 43. Jurík, 48. Staňo, H. Nitra – Senica 3:0 kontumačne, Trenčín mal voľno.
1. Trenčín 7 5 0 2 85:88 15
2. Senica 7 4 0 3 90:88 12
3. Púchov 7 4 0 3 112:77 12
4. H. Nitra 8 4 0 4 102:115 12
5. Myjava 7 1 0 6 119:140 3
PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U10
8. kolo: Trenčín – Myjava 37:22.
9. kolo: Myjava – Púchov 11:34 (3:14), 2., 10., 26., 30., 45. a 45. Jankových, 27. a 32. R. Vráblik, 14. Durec, 39. Batka, 49. Sládek – 19., 20., 22., 23., 32., 38., 40., 43., 44. a 46. Ročiak, 2., 7., 27. a 44. Pavlík, 33., 46., 48. a 49. Talda, 1., 9. a 15. Mušák, 5., 40. a 45. Hoško, 6., 31. a 42. Veteška, 6. a 12. Tvarožek, 20. a 46. Sekáč, 26. A. Vráblik, 39. Vozár, 47. Sirvoň, H. Nitra – Senica 3:0 kontumačne, Trenčín mal voľno.
1. H. Nitra 8 7 0 1 233:87 21
2. Trenčín 7 6 0 1 253:96 18
3. Púchov 7 3 0 4 116:171 9
4. Senica 7 2 0 5 86:167 6
5. Myjava 7 0 0 7 76:243 0
PRÍPRAVKY ZSFZ A LIGA U 9
8. kolo: Trenčín – Myjava 24:24.
9. kolo: Myjava – Púchov 1:6 (0:3), 34. Bartoš – 5., 26. a 45. Mynář, 18. a 22. Kozáček, 49. Tománek, H. Nitra – Senica 3:0 kontumačne, Trenčín mal voľno.
1. H. Nitra 8 6 0 2 115:66 18
2. Trenčín 7 4 2 1 130:95 14
3. Senica 7 3 1 3 67:66 10
4. Myjava 7 1 2 4 73:111 5
5. Púchov 7 1 1 5 46:93 4
PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U11
9. kolo: Kanianka - Pov. Bystrica 5:5 (2:3), 11., 25. a 42. Martinec, 35. a 58. Oller – 15., 18. a 60. B. Žilinský, 8. Chudý, 32. Chyla.
1. Partizánske 7 7 0 0 95:9 21
2. Topoľčany 7 5 0 2 55:36 15
3. Pov. Bystrica 7 2 1 4 37:71 7
4. Bánovce 8 2 0 6 33:60 6
5. Kanianka 7 1 1 5 31:75 4
PRÍPRAVKY ZSFZ B LIGA U 9
9. kolo: Kanianka - Pov. Bystrica 2:21 (0:12), 37. Šnirc, 39. Hudec – 5., 12., 15., 16., 20., 32., 34., 44. a 48. Klužák, 9., 17., 21., 29. a 38. Lefík, 14., 23., 31. a 47. Ružička, 8. a 10. P. Žilinský, 43. Kresáň.
1. Topoľčany 7 6 0 1 93:36 18
2. Pov. Bystrica 7 5 0 2 77:22 15
3. Bánovce 8 4 0 4 92:66 12
4. Partizánske 7 2 0 5 26:69 6
5. Kanianka 7 1 0 6 28:123 3