1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19
19. kolo: Bardejov – Ružomberok 2:2, Podbrezová – Košice 3:2, B. Bystrica – Prešov 1:4, Žilina - Dun. Streda 3:2, Senica – Trenčín 2:2, Trnava – Nitra 1:0, Michalovce – Slovan 3:2.
1. Nitra 19 12 4 3 38:16 40
2. Michalovce 19 10 7 2 37:20 37
3. Ružomberok 19 8 8 3 39:26 32
4. Žilina 18 9 4 5 44:27 31
5. Trnava 19 8 6 5 18:18 30
6. Prešov 19 8 5 6 27:26 29
7. Trenčín 19 8 5 6 28:29 29
8. Slovan 19 8 3 8 36:28 27
9. Dun. Streda 19 6 6 7 28:25 24
10. Bardejov 19 5 6 8 14:30 21
11. B. Bystrica 19 5 5 9 17:29 20
12. Podbrezová 19 5 4 10 25:29 19
13. Senica 19 4 6 9 24:37 18
14. Košice 18 0 3 15 13:48 3
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17
19. kolo: Košice – Bardejov 1:3, Trenčín - B. Bystrica 5:1, Dun. Streda – Podbrezová 2:0, Nitra – Michalovce 2:1, Slovan – Senica dohrajú 3. 5., Ružomberok – Trnava 6. 5. a Prešov – Žilina 10. 5.
1. Žilina 17 14 1 2 50:14 43
2. Slovan 18 13 1 4 41:18 37
3. Dun. Streda 19 11 3 5 34:24 36
4. Ružomberok 18 10 4 4 26:17 35
5. Trenčín 19 11 1 7 38:25 34
6. Nitra 19 10 3 6 29:29 33
7. Podbrezová 18 8 2 8 15:19 26
8. Bardejov 19 7 4 8 30:38 25
9. Michalovce 19 6 6 7 30:27 24
10. Senica 18 5 5 8 25:21 20
11. Trnava 18 5 2 11 18:22 17
12. Prešov 18 4 5 9 14:27 17
13. B. Bystrica 19 3 2 14 19:60 11
14. Košice 19 2 3 14 16:44 9
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16
19. kolo: Košice – Bardejov 1:0, Trenčín - B. Bystrica 6:0, Dun. Streda – Podbrezová 3:0, Nitra – Michalovce 5:1, Slovan – Senica dohrajú 3. 5., Ružomberok – Trnava 6. 5. a Prešov – Žilina 10. 5.
1. Slovan 18 16 1 1 60:13 49
2. Žilina 17 13 2 2 78:19 41
3. Trnava 18 13 2 3 47:20 41
4. Trenčín 19 11 5 3 54:18 38
5. Nitra 19 8 5 6 36:35 29
6. Podbrezová 18 7 7 4 28:16 28
7. Senica 18 9 1 8 32:32 28
8. Ružomberok 18 6 5 7 23:20 23
9. Košice 19 6 3 10 11:30 21
10. Michalovce 19 7 0 12 23:52 20
11. B. Bystrica 19 5 3 11 30:56 18
12. Prešov 18 4 3 11 22:33 15
13. Dun. Streda 19 3 2 14 22:59 11
14. Bardejov 19 1 1 17 6:69 4
2. LIGA STARŠÍ DORAST
23. kolo: Domino Bratislava – Pov. Bystrica 2:2 (1:0), 6. Hollý, 90. Otruba – 84. a 88. A. Valient, Púchov - Nové Zámky 0:1 (0:1), 35. Király, Dubnica - Gabčíkovo 1:1 (0:0), 76. Ondrejík – 71. Modrovics, Horná Nitra – PFA ViOn 2:2, Komárno – Topoľčany 2:5, Skalica – Levice 11:0, Inter – Petržalka 4:1, Karlova Ves – Myjava 1:0, Lok. Trnava – Malacky dohrajú v stredu.
1. Myjava 23 18 3 2 92:18 57
2. Skalica 23 18 0 5 98:21 54
3. Inter 23 13 4 6 61:26 43
4. Karl. Ves 23 13 2 8 41:35 41
5. Pov. Bystrica 23 11 7 5 61:34 40
6. Lok. Trnava 22 10 3 9 49:41 33
Gabčíkovo 23 9 6 8 49:41 33
8. Malacky 22 9 6 7 35:38 33
9. Topoľčany 23 11 0 12 33:47 33
10. PFA ViOn 23 9 5 9 39:43 32
11. Petržalka 23 10 2 11 37:54 32
12. Púchov 23 9 4 10 51:41 31
13. Horná Nitra 23 9 4 10 59:52 31
14. Dubnica 23 8 6 9 45:37 30
15. Komárno 23 6 4 13 54:76 22
16. N. Zámky 23 6 0 17 18:105 18
17. Domino 23 4 4 15 28:54 16
18. Levice 23 2 2 19 15:102 8
2. LIGA MLADŠÍ DORAST
23. kolo: Domino Bratislava – Pov. Bystrica 0:0, Púchov - Nové Zámky 4:0 (0:0), 51. Mičúch, 53. Pavlovič, 68. Rak, 76. Ocelík, Dubnica - Gabčíkovo 3:2 (1:1), 32. Dubnička, 55. Derka, 63. Kováčik – 15. Tóth, 80. Magyar, Horná Nitra – PFA ViOn 0:3, Komárno – Topoľčany 2:2, Skalica – Levice 4:1, Inter – Petržalka 14:0, Karlova Ves – Myjava 4:3, Lok. Trnava – Malacky dohrajú v stredu.
1. Myjava 23 18 3 2 86:18 57
2. Inter 23 18 2 3 85:24 56
3. Petržalka 23 16 3 4 59:38 51
4. Lok. Trnava 22 14 5 3 47:16 47
5. Gabčíkovo 23 15 1 7 62:26 46
6. Horná Nitra 23 13 3 7 58:48 42
7. Domino 23 12 3 8 48:30 39
8. PFA ViOn 23 12 3 8 35:34 39
9. Topoľčany 23 10 6 7 60:37 36
10. Karl. Ves 23 9 5 9 53:48 32
11. Dubnica 23 9 1 13 47:41 28
12. Komárno 23 5 6 12 27:50 21
Malacky 22 5 6 11 27:50 21
14. Skalica 23 4 8 11 25:39 20
15. Pov. Bystrica 23 6 2 15 28:52 20
16. Púchov 23 3 3 17 27:66 12
17. N. Zámky 23 3 2 18 21:90 11
18. Levice 23 2 2 19 17:105 8
3. LIGA STARŠÍ DORAST
17. kolo: Brvnište - Galanta 1:3 (0:3), 72. Bulík – 22. Trhaj, 25. Blaho, 40. Tánczos, Sereď – Šaľa 4:1, J. Bohunice – ČFK Nitra 5:1, Šamorín – Bánovce 7:2, Šurany – Partizánske 1:1, Piešťany – Hlohovec 0:2. Nové Mesto – Krakovany 9:1.
1. Bánovce 17 14 2 1 52:26 44
2. Šamorín 17 12 3 2 77:28 39
3. Sereď 17 11 3 3 61:24 36
4. J. Bohunice 17 11 1 5 55:37 34
5. Šaľa 17 9 1 7 43:34 28
6. Piešťany 17 8 3 6 26:27 27
7. Partizánske 17 6 6 5 36:36 24
8. Galanta 17 6 3 8 51:48 21
9. Šurany 17 6 3 8 22:42 21
10. Brvnište 17 4 5 8 28:44 17
11. N. Mesto 17 5 1 11 42:61 16
12. Krakovany 17 4 1 12 31:53 13
13. Hlohovec 17 3 1 13 19:56 10
14. ČFK Nitra 17 2 3 12 26:53 9
3. LIGA MLADŠÍ DORAST
17. kolo: Brvnište - Galanta 6:3 (4:0), 17. a 79. Kianička, 23. a 77. Vrabec, 5. Smataník, 32. Gabriš – 50., 66. a 80. Repa, J. Bohunice – ČFK Nitra 0:5, Sereď – Šaľa 2:0, Šamorín – Bánovce 4:2, Šurany – Partizánske 6:1, Piešťany – Hlohovec 9:3. Nové Mesto – Krakovany 2:2.
1. Piešťany 17 14 1 2 60:17 43
2. Šamorín 17 14 0 3 57:18 42
3. Šaľa 17 13 0 4 58:24 39
4. ČFK Nitra 17 10 2 5 39:29 32
5. Galanta 17 8 3 6 36:28 27
6. Bánovce 17 8 2 7 30:31 26
7. Sereď 17 7 4 6 40:24 25
8. Krakovany 17 7 3 7 34:29 24
9. Partizánske 17 6 4 7 35:31 22
10. Brvnište 17 7 1 9 39:40 22
11. N. Mesto 17 5 2 10 24:60 17
12. Šurany 17 4 3 10 30:49 15
13. J. Bohunice 17 1 2 14 10:67 5
14. Hlohovec 17 1 1 15 16:61 4
4. LIGA DORAST
21. kolo: Kanianka - Led. Rovne 0:3 (0:1), 38. Levko, 69. Gašpárek, 89. Kojtal, Beluša - N. Rudno 3:1 (0:0), 58. Bulejčík, 62. R. Hlúbik, 80. Pilát – 70. Štrbák, Nemšová – N. Dubnica 2:3 (1:1), 24. Beňo, 64. Vavruš – 9. Malovec, 54. Tomanička, 88. Šukala, Borčice mali voľno, Bošany – D. Súča 9:3, Tr. Turná – Kúty 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Tr. Stankovce - Mokrý Háj odložené na 1. 5. o 14. h, Holíč - D. Vestenice hrajú 18. 4. o 15.30 h.
1. Beluša 20 17 1 2 90:20 52
2. Led. Rovne 19 14 1 4 81:22 43
3. Borčice 19 10 6 3 59:18 36
4. Nemšová 20 10 5 5 70:33 35
5. Kúty 20 11 2 7 54:36 35
6. Mokrý Háj 19 11 1 7 64:56 34
7. N. Dubnica 20 10 3 7 49:38 33
8. N. Rudno 19 9 3 7 40:35 30
9. Tr. Turná 18 7 3 8 43:55 24
10. Bošany 20 7 2 11 54:65 23
11. D. Vestenice 18 5 5 8 36:49 20
12. Tr. Stankovce 19 5 3 11 33:52 18
13. D. Súča 18 4 0 14 25:82 12
14. Holíč 19 2 3 14 19:90 9
15. Kanianka 20 2 2 16 18:84 8
Vrbové bolo po troch kontumáciách vylúčené zo súťaže
5. LIGA DORAST
16. kolo: Drietoma ˗ Melčice-Lieskové 2:2.
17. kolo: Horná Poruba – Prečín 5:0 (1:0), 24. a 80. Ševčík, 56. Niko, 65. T. Dražkovec, 88. Mihálik.
21. kolo: Bošáca – Domaniža 2:5 (1:1), 7. a 90. Kukuča – 40., 66., 70. a 78. Masničák (štvrtý z 11 m), 56. Jurkovič, H. Poruba – St. Turá 1:0 (1:0), 22. Juríček, FK Turani – Ladce 1:1 (0:0), 85. Matušica – 84. Mosorjak, Prečín – Drietoma 2:2 (1:0), 23. Gardian, 85. Čelko – 60. Slosárik, 76. vlastný Istenák, Košeca - Streženice 2:0 (1:0), 32. a 72. Beňo (35. Jarník – Košeca nepremenil 11 – tku), Častkovce - Melčice-Lieskové 8:1, Klát. N. Ves – Chynorany 0:2, Selec - Nedožery-Brezany 2:1.
1. Chynorany 20 17 0 3 88:20 51
2. Nedožery 20 16 2 2 91:13 50
3. H. Poruba 21 14 2 5 50:28 44
4. Častkovce 20 14 0 6 95:65 42
5. Košeca 21 12 3 6 35:29 39
6. Kl. N. Ves 21 11 1 9 49:41 34
7. Domaniža 21 11 0 10 58:50 33
8. Prečín 21 10 2 9 63:51 32
9. Selec 21 8 1 12 43:69 25
10. Ladce 21 7 2 12 30:51 23
11. Streženice 21 7 2 12 42:78 23
12. St. Turá 20 7 0 13 40:48 21
13. Melčice 21 6 3 12 38:77 21
14. Drietoma 21 4 6 11 37:50 18
15. Turani 21 4 3 14 37:74 15
16. Bošáca 21 3 3 15 24:76 12
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15
18. kolo: Púchov - Myjava 4:1 (2:1), 21. Divéky, 29. Belás, 47. Králik, 65. Mikoláš – 10. Fedoráš, Spartak Trnava – FC Nitra 1:4, PFA ViOn – Karlova Ves 1:0, Horná Nitra – Dun. Streda 0:5, Levice – Inter 1:0, Trenčín – Senica 1:0, Petržalka – Slovan 0:2.
1. Senica 18 16 0 2 57:10 48
2. Slovan 18 14 3 1 71:9 45
3. FC Nitra 18 14 2 2 61:12 44
4. Trenčín 18 12 2 4 56:20 38
5. Karl. Ves 18 9 3 6 22:15 30
6. Dun. Streda 18 9 2 7 41:29 29
7. Spartak Trnava 18 9 1 8 31:26 28
8. Petržalka 18 6 5 7 15:29 23
9. Inter 18 5 4 9 11:16 19
10. Púchov 18 4 4 10 22:38 16
11. Levice 18 4 4 10 18:34 16
12. PFA ViOn 18 4 1 13 13:53 13
13. Myjava 18 3 2 13 20:51 11
14. Horná Nitra 18 0 1 17 8:104 1
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14
18. kolo: Púchov - Myjava 1:0 (1:0), 21. vlastný Nemec, Spartak Trnava – FC Nitra 1:6, PFA ViOn – Karlova Ves 0:1, Horná Nitra – Dun. Streda 0:2, Levice – Inter 0:1, Trenčín – Senica 4:1, Petržalka – Slovan 0:5.
1. Dun. Streda 18 17 0 1 77:6 51
2. FC Nitra 18 15 1 2 85:14 46
3. Spartak Trnava 18 14 2 2 75:21 44
4. Slovan 18 14 1 3 63:13 43
5. Inter 18 11 1 6 42:24 34
6. Trenčín 18 9 2 7 35:35 29
7. Karl. Ves 18 7 4 7 22:27 25
8. PFA ViOn 18 8 0 10 26:46 24
9. Senica 18 6 5 7 29:25 23
10. Púchov 18 4 2 12 17:66 14
11. Myjava 18 2 3 13 8:43 9
12. Petržalka 18 2 2 14 10:50 8
13. Levice 18 2 1 15 13:71 7
14. Horná Nitra 18 1 4 13 15:76 7
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13
18. kolo: Karlova Ves – Púchov 11:3 (7:1), 2., 4., 11., 28. a 30. Kachút, 12. a 47. Srpoň, 24. Ševčík, 35. Hargaš, 43. Lednár,46. Horváth – 20. Mynář, 52. Klúčik, 52. Porubčan, FC Nitra – Petržalka 20:0, Inter – PFA ViOn 8:2, Myjava – Levice 5:4, Dun. Streda – Horná Nitra 15:1, Slovan – Trenčín 6:4, Senica – Spartak Trnava 3:6.
1. Slovan 18 17 0 1 293:56 51
2. Trenčín 18 15 0 3 249:68 45
3. Dun. Streda 18 15 0 3 219:54 45
4. FC Nitra 17 14 0 3 229:39 42
5. Senica 18 13 0 5 156:96 39
6. Spartak Trnava 18 12 0 6 216:87 36
7. Inter 18 10 0 8 140:153 30
8. Karl. Ves 18 8 1 9 136:128 25
9. Horná Nitra 18 6 0 12 124:189 18
10. Levice 18 5 0 13 99:216 15
11. Púchov 18 4 1 13 106:198 13
12. PFA ViOn 17 3 0 14 63:178 9
13. Myjava 18 1 0 17 50:274 3
14. Petržalka 18 1 0 17 34:378 3
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12
18. kolo: Karlova Ves – Púchov 1:9 (1:5), 30. Gašpar (11 m) – 5. Mišík, 15. Matejík, 18. Kutnár, 20. Krasňan, 30. Janček, 36. Nosáľ, 38. Miščík, 44. Ernek, 46. Mitaš, FC Nitra – Petržalka 17:1, Inter – PFA ViOn 5:2, Myjava – Levice 2:8, Dun. Streda – Horná Nitra 6:1, Slovan – Trenčín 2:3, Senica – Spartak Trnava 4:11.
1. Slovan 18 15 0 3 258:69 45
2. FC Nitra 17 14 1 2 277:64 43
3. Trenčín 18 14 1 3 195:96 43
4. Inter 18 12 1 5 139:66 37
5. Dun. Streda 18 11 1 6 163:69 34
6. Púchov 18 11 0 7 124:78 33
7. Horná Nitra 18 10 2 6 178:118 32
8. Spartak Trnava 18 10 0 8 178:140 30
9. Petržalka 18 9 2 7 82:126 29
10. Senica 18 6 0 12 98:165 18
11. PFA ViOn 17 4 0 13 62:159 12
12. Karl. Ves 18 2 1 15 89:223 7
13. Levice 18 2 1 15 55:240 7
14. Myjava 18 0 0 18 33:318 0
2. LIGA STARŠÍ ŽIACI
23. kolo: Šaľa - Pov. Bystrica 3:0 (0:0), 50. a 63. Štóder, 60. Balha, Piešťany – Dubnica 1:3 (0:2), 36. Bušík – 6. Sepahyar, 29. Matejka, 62. Cingel, Topoľčany - Komárno 2:3, ČFK Nitra - Bánovce 3:2, Partizánske - Hlohovec 1:1, Galanta – Gabčíkovo 4:0, Nové Zámky – Trebatice 1:0, Trenčín B – Skalica 1:6. Lok. Trnava – Sereď dohrajú 3. 5.
1. Trebatice 23 15 3 5 65:15 48
2. Skalica 23 15 3 5 60:29 48
3. Komárno 23 14 1 8 56:35 43
4. Hlohovec 23 11 8 4 40:27 41
5. Sereď 22 11 6 5 48:31 39
6. ČFK Nitra 23 11 6 6 54:45 39
7. Trenčín B 23 11 3 9 65:51 36
8. Piešťany 23 9 5 9 39:43 32
9. Topoľčany 23 9 4 10 44:41 31
10. N. Zámky 23 9 4 10 43:41 31
11. Lok. Trnava 22 9 3 10 29:36 30
12. Šaľa 23 8 5 10 46:53 29
13. Dubnica 23 9 1 13 43:63 28
14. Galanta 23 8 3 12 41:43 27
15. Partizánske 23 7 5 11 39:64 26
16. Pov. Bystrica 23 8 2 13 34:61 26
17. Bánovce 23 7 3 13 45:57 24
18. Gabčíkovo 23 1 3 19 14:70 6
2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
23. kolo: Šaľa - Pov. Bystrica 7:2 (3:0), 19., 36. a 57. Jurík, 18. Prochádzka, 26. Katreniak, 34. Lacek, 49. Lászik – 39. Motošický, 40. Chupáč, Piešťany – Dubnica 2:4 (0:2), 39. Šimek, 52. Daňhel – 18. Jambrich, 18. Asani, 34. Kobezda, 41. Bičan, Topoľčany - Komárno 1:4, ČFK Nitra - Bánovce 1:6, Partizánske - Hlohovec 0:0, Galanta – Gabčíkovo 0:1, Nové Zámky – Trebatice 1:1, Trenčín B – Skalica 3:0, Lok. Trnava – Sereď dohrajú 3. 5.
1. Trenčín B 23 19 1 3 148:34 58
2. Komárno 23 18 3 2 85:22 57
3. Skalica 23 18 2 3 118:26 56
4. Dubnica 23 17 2 4 134:39 53
5. Lok. Trnava 22 15 1 6 105:45 46
6. Trebatice 23 12 5 6 97:52 41
7. Pov. Bystrica 23 13 1 9 94:60 40
8. N. Zámky 23 12 4 7 64:51 40
9. Šaľa 23 11 3 9 67:61 36
10. Bánovce 23 10 1 12 85:80 31
11. Gabčíkovo 23 8 4 11 42:75 28
12. Piešťany 23 8 3 12 65:65 27
13. Galanta 23 7 5 11 47:50 26
14. Topoľčany 23 6 2 15 59:85 20
15. Sereď 22 5 0 17 42:145 15
16. Partizánske 23 3 4 16 33:115 13
17. ČFK Nitra 23 2 1 20 21:158 7
18. Hlohovec 23 0 2 21 22:165 2
3. LIGA STARŠÍ ŽIACI
12. kolo: Horovce - N. Rudno 2:2 (0:0), 59. a 64. Toman – 46. Javorček, 59. Olejka, N. Dubnica - Led. Rovne 0:6 (0:3), 3., 29. a 69. Šudík, 15., 50. a 67. Rác, Kanianka – N. Mesto 0:1, Nemšová – Nováky 6:1, N. Pravno malo voľno.
1. Nemšová 10 9 1 0 40:9 28
2. Led. Rovne 11 7 1 3 32:15 22
3. Kanianka 11 6 2 3 28:18 20
4. N. Mesto 11 6 0 5 29:23 18
5. N. Pravno 10 5 1 4 28:17 16
6. Nováky 10 4 0 6 28:31 12
7. Horovce 11 3 1 7 21:25 10
8. N. Rudno 10 2 3 5 15:31 9
9. N. Dubnica 10 0 1 9 8:60 1
3. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
12. kolo: Horovce - N. Rudno 6:0 (4:0), 10. a 24. Martinko, 57. a 60. Cíbik, 1. Ježo, 8. Crkoň, N. Dubnica - Led. Rovne 1:9 (1:5), 24. Bielik – 22., 51., 55. a 60. Vrábel, 3., 11. a 21. Vajdík, 17. Bórový, 53. Provazník, Kanianka – N. Mesto 1:1, Nemšová – Nováky 2:0, N. Pravno malo voľno.
1. N. Mesto 11 9 1 1 34:6 28
2. Led. Rovne 11 7 1 3 53:15 22
3. Kanianka 11 6 4 1 26:16 22
4. N. Pravno 10 5 3 2 28:13 18
5. Nemšová 10 4 1 5 20:25 13
6. Nováky 10 4 0 6 25:22 12
7. Horovce 11 2 2 7 20:38 8
8. N. Rudno 10 2 0 8 25:60 6
9. N. Dubnica 10 2 0 8 11:47 6
1. LIGA ŽIAČKY
11. kolo: Topoľčany - Tr. Teplice 1:7.
13. kolo: Beluša ˗ Dubnica 13:0 (6:0), 6., 14., 51. a 65. Chlebanová, 12., 22., 40. a 60. Huťová, 7. a 34. Zbínová, 42. Štefúnová, 55. Šulíková, 67. Tomanová, Topoľčany ˗ Pov. Bystrica 0:12 (0:7), 16., 17., 19., 21., 36., 37. a 43. Kardošová, 23., 27., 35. Hozáková, 40. Sirvoňová, 68. vlastný Marková, Trenčín ˗ Bánovce 9:1, Tr. Teplice a Horná Nitra mali voľno.
1. Pov. Bystrica 10 9 0 1 87:7 27
2. H. Nitra 9 9 0 0 51:1 27
3. Trenčín 11 6 0 5 33:25 18
4. Beluša 9 5 0 4 40:11 15
5. Bánovce 10 4 1 5 44:48 13
6. Tr. Teplice 9 4 1 4 18:30 13
7. Topoľčany 11 1 0 10 5:79 3
8. Dubnica 9 0 0 9 0:77 0