2. LIGA STARŠÍ DORAST
20. kolo: Pov. Bystrica - Skalica 1:0 (0:0), 54. A. Gáborík, Dubnica – Púchov 3:2 (2:1), 3. Homola, 38. Gašpar, 80. Ondrejík – 36. Valašík, 50. Marman, PFA ViOn – Myjava 1:1, Nové Zámky – Horná Nitra 3:1, Gabčíkovo – Malacky 1:1, Komárno – Domino Bratislava 1:0, Levice – Karlova Ves 2:1, Topoľčany – Inter 0:1, Petržalka – Lok. Trnava 4:3.
1. Myjava 20 17 3 0 82:15 54
2. Skalica 20 15 0 5 78:20 45
3. Inter 20 12 3 5 55:22 39
4. Pov. Bystrica 20 11 4 5 55:28 37
5. Malacky 20 9 6 5 35:27 33
6. Karl. Ves 20 10 2 8 36:35 32
7. PFA ViOn 20 9 4 7 36:36 31
8. Petržalka 20 10 1 9 34:44 31
9. Horná Nitra 20 9 1 10 55:48 28
10. Púchov 20 8 3 9 48:38 27
11. Lok. Trnava 20 8 3 9 40:40 27
12. Topoľčany 20 9 0 11 26:44 27
13. Gabčíkovo 19 7 5 7 42:33 26
14. Dubnica 20 7 5 8 41:32 26
15. Komárno 20 5 4 11 47:68 19
16. Domino 19 3 3 13 21:46 12
17. N. Zámky 20 4 0 16 15:100 12
18. Levice 20 2 1 17 15:85 7
2. LIGA MLADŠÍ DORAST
20. kolo: Pov. Bystrica - Skalica 4:0 (1:0), 50., 58. a 62. Čičut, 6. Nemčík, Dubnica – Púchov 6:0 (2:0), 25. a 34. Kováčik (prvý z 11 m), 75. a 80. Dohnanský, 57. P. Sehnoutek, 58. Dubnička, PFA ViOn – Myjava 2:4, Topoľčany – Inter 2:4, Gabčíkovo – Malacky 2:1, Komárno – Domino Bratislava 0:5, Levice – Karlova Ves 1:4, Nové Zámky – Horná Nitra 0:4, Petržalka – Lok. Trnava 1:0.
1. Myjava 20 17 3 0 78:13 54
2. Inter 20 15 2 3 64:22 47
3. Petržalka 20 14 3 3 54:23 45
4. Lok. Trnava 20 12 5 3 38:16 41
5. Horná Nitra 20 12 3 5 55:42 39
6. Gabčíkovo 19 12 1 6 53:23 37
7. PFA ViOn 20 11 2 7 31:30 35
8. Domino 19 11 1 7 45:25 34
9. Topoľčany 20 10 3 7 56:33 33
10. Karl. Ves 20 8 4 8 46:41 28
11. Dubnica 20 7 1 12 41:37 22
12. Komárno 20 5 5 10 25:43 20
13. Malacky 20 4 6 10 24:43 18
14. Pov. Bystrica 20 5 1 14 24:47 16
15. Skalica 20 2 8 10 17:35 14
16. N. Zámky 20 3 2 15 19:78 11
17. Púchov 20 2 2 16 20:62 8
18. Levice 20 2 2 16 16:93 8
3. LIGA STARŠÍ DORAST
14. kolo: Brvnište - Nové Mesto 1:1 (1:1), 8. T. Jandúch – 32. Vrajko, Hlohovec – Šaľa 0:3, Bánovce – ČFK Nitra 1:0, Partizánske – Sereď 2:3, Galanta – Piešťany 3:0, Šamorín – Šurany 7:0, Krakovany – J. Bohunice 1:3.
1. Bánovce 14 12 2 0 45:17 38
2. Sereď 14 10 1 3 55:21 31
3. Šamorín 14 9 3 2 59:26 30
4. J. Bohunice 14 9 0 5 44:33 27
5. Šaľa 14 8 1 5 37:26 25
6. Piešťany 14 7 2 5 23:24 23
7. Partizánske 14 6 3 5 33:33 21
8. Šurany 14 6 1 7 21:39 19
9. Brvnište 14 4 5 5 27:32 17
10. Galanta 14 4 2 8 45:45 14
11. N. Mesto 14 4 1 9 31:54 13
12. Krakovany 14 3 1 10 28:42 10
13. ČFK Nitra 14 2 2 10 24:44 8
14. Hlohovec 14 2 0 12 14:50 6
3. LIGA MLADŠÍ DORAST
14. kolo: Brvnište - Nové Mesto 11:0 (5:0), 10., 20., 28., 74. a 79. Klabník (druhý z 11 m), 35., 59. a 66. Smataník, 22. Gabriš, 44. Martinka, 64. Babiar, Hlohovec – Šaľa 1:7, Bánovce – ČFK Nitra 1:3, Šamorín – Šurany 5:0, Partizánske – Sereď 1:3, Galanta – Piešťany 0:6, Krakovany – J. Bohunice 1:1.
1. Šaľa 14 12 0 2 52:18 36
2. Piešťany 14 11 1 2 48:13 34
3. Šamorín 14 11 0 3 48:16 33
4. Galanta 14 7 2 5 32:22 23
5. ČFK Nitra 14 7 2 5 27:24 23
6. Bánovce 14 7 2 5 26:24 23
7. Krakovany 14 6 2 6 26:24 20
8. Sereď 14 5 4 5 32:21 19
9. Partizánske 14 5 4 5 31:24 19
10. Brvnište 14 6 1 7 33:34 19
11. N. Mesto 14 5 1 8 22:53 16
12. Šurany 14 3 2 9 23:43 11
13. Hlohovec 14 1 1 12 13:47 4
14. J. Bohunice 14 0 2 12 9:59 2
4. LIGA DORAST
18. kolo: N. Dubnica - Bošany 3:1 (1:1), 21., 47. a 62. Pupiš (tretí z 11 m) – 31. Gábriš, Led. Rovne - Dolná Súča 3:0 (2:0), 10. Hajný, 15. Piaček, 48. Levko, Borčice - Beluša 0:0, Tr. Stankovce - Tr. Turná 1:3, N. Rudno – Holíč 1:1, Mokrý Háj – Nemšová 4:1, Kúty – Kanianka 2:3, D. Vestenice mali voľno.
1. Beluša 17 14 0 2 74:17 43
2. Kúty 17 11 2 4 54:22 35
3. Led. Rovne 16 11 1 4 66:22 34
4. Nemšová 17 9 4 4 63:28 31
5. Mokrý Háj 17 10 1 6 57:48 31
6. Borčice 17 8 6 3 51:18 30
7. N. Rudno 16 8 2 6 34:28 26
8. Tr. Turná 16 7 3 6 40:45 24
9. N. Dubnica 16 7 2 7 36:32 23
10. Bošany 17 6 2 9 44:53 20
11. D. Vestenice 15 4 4 7 30:45 16
12. Tr. Stankovce 17 4 3 10 30:49 15
13. D. Súča 16 3 0 13 21:73 9
14. Holíč 17 2 3 12 17:79 9
15. Kanianka 17 2 2 13 16:74 8
Vrbové bolo po troch kontumáciách vylúčené zo súťaže
5. LIGA DORAST
18. kolo: Ladce - Častkovce 6:1 (3:0), 14., 19., 25., 49. a 53. Kandráč, 77. Bratina – 57. T. Feranec (43. Kačany nepremenil 11 – tku, 90. Drexler nepremenil 11 – tku), Melčice-Lieskové – Streženice 3:0 (2:0), 3. Gago, 40. Martinus, 60. Vilímek (11 m), Stará Turá – Košeca 0:2 (0:1), 12. Pecka, 89. Jarník (11 m), Prečín – Selec 4:2 (4:2), 1. a 36. M. Orávik, 9. Herco, 14. Marek Gardian – 18. Ondrášek, 35. Forgáč, Domaniža - Horná Poruba 3:1 (1:1), 32. a 65. Augustín (druhý z 11 m), 60. Masničák – 40. Niko, Bošáca - FK Turani 3:0, Klátova N. Ves - Nedožery-Brezany 1:0, Drietoma – Chynorany 0:3.
1. Nedožery 18 15 2 1 84:11 47
2. Chynorany 17 14 0 3 76:18 42
3. Častkovce 18 12 0 6 82:63 36
4. H. Poruba 17 11 2 4 41:22 35
5. Kl. N. Ves 18 11 1 6 47:34 34
6. Košeca 17 10 3 4 30:22 33
7. Prečín 17 8 1 8 51:42 25
8. Domaniža 18 8 0 10 43:47 24
9. Streženice 18 7 2 9 39:69 23
10. Selec 18 7 1 10 39:58 22
11. St. Turá 17 6 0 11 36:41 18
12. Melčice 17 5 2 10 33:63 17
13. Ladce 17 5 1 11 25:45 16
14. Turani 18 4 2 12 33:66 14
15. Drietoma 17 3 4 10 29:42 13
16. Bošáca 18 2 3 13 19:64 9
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15
15. kolo: Dun. Streda – Púchov 6:0 (0:0), 49. a 62. Farkas, 54. Takács, 55. Klačman, 65. Fekete, 69. Bögi, FC Nitra – Levice 3:0, Senica – PFA ViOn 2:0, Trenčín – Spartak Trnava 1:0, Karlova Ves – Myjava 2:0, Inter – Petržalka 0:0, Slovan – Horná Nitra 8:0.
1. Senica 15 14 0 1 52:9 42
2. Slovan 15 11 3 1 63:7 36
3. FC Nitra 15 11 2 2 47:9 35
4. Trenčín 15 10 2 3 51:16 32
5. Spartak Trnava 15 9 1 5 30:18 28
6. Karl. Ves 15 7 3 5 18:14 24
7. Dun. Streda 15 7 2 6 31:26 23
8. Petržalka 15 6 4 5 14:25 22
9. Inter 15 5 3 7 10:11 18
10. Púchov 15 3 3 9 17:35 12
11. Levice 15 2 4 9 14:31 10
12. PFA ViOn 15 3 1 11 11:45 10
13. Myjava 15 2 1 12 16:47 7
14. Horná Nitra 15 0 1 14 7:88 1
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14
15. kolo: Dun. Streda – Púchov 7:0 (2:0), 10. a 63. Švec, 45. a 69. Szolgai, 14. Egri, 37. Varga, 38. Csomor, FC Nitra – Levice 9:1, Senica – PFA ViOn 6:0, Trenčín – Spartak Trnava 1:3, Karlova Ves – Myjava 2:1, Inter – Petržalka 2:0, Slovan – Horná Nitra 6:0.
1. Dun. Streda 15 14 0 1 70:6 42
2. Spartak Trnava 15 13 1 1 69:15 40
3. FC Nitra 15 12 1 2 67:12 37
4. Slovan 15 12 0 3 55:11 36
5. Inter 15 9 1 5 36:19 28
6. PFA ViOn 15 8 0 7 26:36 24
7. Trenčín 15 7 2 6 26:29 23
8. Senica 15 5 5 5 27:16 20
9. Karl. Ves 15 4 4 7 17:26 16
10. Púchov 15 3 2 10 13:60 11
11. Horná Nitra 15 1 4 10 14:66 7
12. Levice 15 2 1 12 12:67 7
13. Myjava 15 1 3 11 6:39 6
14. Petržalka 15 1 2 12 6:42 5
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13
15. kolo: Púchov - Dun. Streda 2:13 (1:4), 10. Porubčan, 53. Mozsi – 14., 20., 32. a 60. Korpič, 32., 35. a 37. Kmeťo, 35. a 55. Pápai, 15. T. Máhr, 17. K. Máhr, 40. Csóka, 51. Duhaj, Levice – FC Nitra 1:15, PFA ViOn – Senica 6:7, Petržalka – Trenčín 0:28, Horná Nitra – Slovan 2:19, Myjava – Inter 1:13, Spartak Trnava – Karlova Ves 6:4.
1. Slovan 15 14 0 1 269:45 42
2. Trenčín 15 13 0 2 220:58 39
3. FC Nitra 15 12 0 3 196:37 36
4. Dun. Streda 15 12 0 3 177:44 36
5. Spartak Trnava 15 11 0 4 203:66 33
6. Senica 15 11 0 4 135:82 33
7. Inter 15 8 0 7 121:137 24
8. Karl. Ves 15 6 1 8 109:109 19
9. Horná Nitra 15 6 0 9 115:151 18
10. Levice 15 4 0 11 79:192 12
11. Púchov 15 3 1 11 90:174 10
12. PFA ViOn 15 3 0 12 58:161 9
13. Petržalka 15 1 0 14 28:337 3
14. Myjava 15 0 0 15 38:245 0
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12
15. kolo: Púchov - Dun. Streda 5:1 (3:0), 44. a 60. Mišík (druhý z 11 m), 1. Mitaš, 12. Ernek, 22. Jurík – 39. Angyal, Levice – FC Nitra 1:22, PFA ViOn – Senica 10:4, Spartak Trnava – Karlova Ves 25:1, Petržalka – Trenčín 4:11, Horná Nitra – Slovan 6:14, Myjava – Inter 2:12.
1. Slovan 15 13 0 2 230:62 39
2. FC Nitra 15 12 1 2 247:60 37
3. Trenčín 15 11 1 3 153:87 34
4. Horná Nitra 15 9 2 4 163:93 29
5. Inter 15 9 1 5 116:54 28
6. Spartak Trnava 15 9 0 6 159:107 27
7. Púchov 15 9 0 6 98:70 27
8. Petržalka 15 8 2 5 73:90 26
9. Dun. Streda 15 8 1 6 137:63 25
10. Senica 15 6 0 9 84:135 18
11. PFA ViOn 15 4 0 11 58:149 12
12. Karl. Ves 15 1 1 13 66:192 4
13. Levice 15 1 1 13 39:212 4
14. Myjava 15 0 0 15 30:279 0
2. LIGA STARŠÍ ŽIACI
18. kolo: Gabčíkovo – Komárno 0:2
20. kolo: Dubnica – Galanta 1:2 (1:2), 6. Rešetka (11 m) – 19. Šipoš, 22. Mécses, Pov. Bystrica - Nové Zámky 2:1 (0:1), 60. Kadáček, 64. Mokráš – 11. Černák, Skalica – ČFK Nitra 6:1, Sereď – Hlohovec 2:1, Lok. Trnava – Šaľa 4:1, Trebatice – Komárno 5:1, Bánovce – Topoľčany 0:3, Gabčíkovo – Partizánske 0:2, Piešťany – Trenčín B 3:2.
1. Trebatice 20 14 3 3 62:12 45
2. Komárno 20 13 0 7 51:29 39
3. Skalica 20 12 3 5 49:27 39
4. Hlohovec 20 11 6 3 38:22 39
5. Sereď 20 10 6 4 43:27 36
6. Trenčín B 20 10 3 7 61:41 33
7. ČFK Nitra 20 8 6 6 44:40 30
8. Piešťany 20 8 5 7 36:38 29
9. Lok. Trnava 20 8 3 9 28:33 27
10. Šaľa 20 7 5 8 42:46 26
11. Topoľčany 20 7 4 9 36:37 25
12. Bánovce 20 7 3 10 43:47 24
13. Galanta 20 7 3 10 35:39 24
14. Pov. Bystrica 20 7 2 11 31:54 23
15. N. Zámky 20 6 4 10 33:40 22
16. Partizánske 20 6 4 10 37:60 22
17. Dubnica 20 6 1 13 32:61 19
18. Gabčíkovo 20 1 3 16 11:59 6
2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
18. kolo: Gabčíkovo – Komárno 1:1.
20. kolo: Dubnica – Galanta 2:0 (1:0), 20. Gellér, 48. Hora, Pov. Bystrica - Nové Zámky 1:7 (1:3), 27. Kadák – 24., 35. a 49. Bíro, 18. a 55. Kucman, 9. Kodhaj (11 m), 34. Hrabovský, Skalica – ČFK Nitra 5:0, Sereď – Hlohovec 5:1, Gabčíkovo – Partizánske 4:1, Lok. Trnava – Šaľa 5:0, Trebatice – Komárno 0:0, Bánovce – Topoľčany 6:3, Piešťany – Trenčín B 3:5.
1. Trenčín B 20 17 1 2 136:29 52
2. Skalica 20 17 1 2 112:21 52
3. Dubnica 20 16 1 3 128:30 49
4. Komárno 20 15 3 2 69:20 48
5. Lok. Trnava 20 13 1 6 91:40 40
6. Trebatice 20 11 4 5 93:48 37
7. N. Zámky 20 11 3 6 61:46 36
8. Pov. Bystrica 20 11 1 8 88:52 34
9. Šaľa 20 10 2 8 59:54 32
10. Piešťany 20 8 3 9 60:48 27
11. Galanta 20 7 4 9 45:46 25
12. Bánovce 20 8 1 11 73:75 25
13. Gabčíkovo 20 6 4 10 37:74 22
14. Topoľčany 20 5 2 13 53:76 17
15. Sereď 20 4 0 16 39:139 12
16. ČFK Nitra 20 2 1 17 19:145 7
17. Partizánske 20 1 3 16 29:113 6
18. Hlohovec 20 0 1 19 19:155 1
1. LIGA ŽIAČKY
10. kolo: Beluša - Trenčín 0:1 (0:1), 10. Nedorostová, Tr. Teplice - Pov. Bystrica odložené na 5. 4. o 16. h, Dubnica - Bánovce odložené na 8. 5. o 10. h, Horná Nitra – Topoľčany 13:0.
1. H. Nitra 8 8 0 0 46:1 24
2. Pov. Bystrica 7 6 0 1 35:7 18
3. Trenčín 8 5 0 3 24:18 15
4. Beluša 8 4 0 4 27:11 12
5. Bánovce 7 3 1 3 31:20 10
6. Tr. Teplice 7 2 1 4 10:29 7
7. Topoľčany 8 1 0 7 3:48 3
8. Dubnica 7 0 0 7 0:42 0