1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19
14. kolo: Bardejov – Michalovce 0:2, Ružomberok – Nitra 0:0, Dun. Streda – Trenčín 2:0, Košice – Senica 0:2, Prešov – Slovan 0:2, Žilina - B. Bystrica 5:1, Podbrezová – Trnava 0:1.
1. Nitra 14 9 3 2 31:13 30
2. Ružomberok 14 8 5 1 34:17 29
3. Michalovce 14 7 5 2 25:14 26
4. Trenčín 14 7 3 4 23:23 24
5. Žilina 14 7 2 5 33:21 23
6. Slovan 14 6 3 5 26:20 21
7. Trnava 14 6 3 5 15:17 21
8. Prešov 14 5 3 6 15:19 18
9. Senica 14 4 5 5 21:22 17
10. D. Streda 14 4 5 5 19:21 17
11. Bardejov 14 4 4 6 10:22 16
12. B. Bystrica 14 3 4 7 13:22 13
13. Podbrezová 14 3 3 8 18:24 12
14. Košice 14 0 2 12 10:38 2
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17
14. kolo: Trnava – Podbrezová 0:1, Nitra – Ružomberok 1:2, Senica – Košice 1:0, Bardejov – Michalovce 1:1, Slovan – Prešov 2:0, Trenčín - Dun. Streda 2:1, B. Bystrica – Žilina 1:4.
1. Žilina 14 11 1 2 36:12 34
2. Slovan 14 10 1 3 29:12 31
3. Ružomberok 14 8 3 3 19:13 28
4. Dun. Streda 14 8 3 3 28:14 27
5. Trenčín 14 8 1 5 26:16 25
6. Podbrezová 14 7 1 6 13:15 22
7. Nitra 14 6 3 5 20:23 21
8. Senica 14 4 4 6 17:17 16
9. Michalovce 14 3 6 5 19:22 15
10. Bardejov 14 4 3 7 20:30 15
11. Trnava 14 4 1 9 16:19 13
12. Prešov 14 3 4 7 10:17 13
13. B. Bystrica 14 3 2 9 16:39 11
14. Košice 14 1 3 10 13:33 6
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16
14. kolo: Trnava – Podbrezová 1:1, Nitra – Ružomberok 0:0, Senica – Košice 2:0, Bardejov – Michalovce 1:3, Slovan – Prešov 3:1, Trenčín - Dun. Streda 5:1, B. Bystrica – Žilina 3:7.
1. Slovan 14 13 1 0 52:8 40
2. Žilina 14 11 1 2 61:18 34
3. Trnava 14 10 2 2 34:17 32
4. Trenčín 14 9 3 2 44:14 30
5. Senica 14 7 1 6 27:25 22
6. Podbrezová 14 5 6 3 22:12 21
7. Nitra 14 5 4 5 21:26 19
8. Ružomberok 14 4 5 5 18:18 17
9. B. Bystrica 14 4 3 7 24:40 15
10. Michalovce 14 5 0 9 17:43 15
11. Prešov 14 3 2 9 17:25 11
12. Košice 14 3 2 9 8:28 11
13. D. Streda 14 2 2 10 18:42 8
14. Bardejov 14 1 0 13 3:50 3
2. LIGA STARŠÍ DORAST
18. kolo: Pov. Bystrica ˗ Lok. Trnava 4:2 (4:2), 15. A. Valient (11 m), 23. A. Gábrík, 33. Valjent, 39. Borovička – 25. Sekera, 35. Vantruba, Domino Bratislava – Púchov 1:1 (1:1), 10. Goroško – 37. Marman, Dubnica ˗ Skalica 1:4 (0:1), 47. Homola – 12. a 71. Mášik (druhý 11 m), 59. Hollý, 84. Mihál, Gabčíkovo – PFA ViOn 4:1, Topoľčany – Horná Nitra 1:4, Levice – Malacky 1:3, Nové Zámky – Karlova Ves 3:1, Komárno – Inter 2:2, Petržalka – Myjava 0:11.
1. Myjava 18 16 2 0 79:13 50
2. Skalica 18 14 0 4 67:19 42
3. Inter 18 11 2 5 52:20 35
4. Pov. Bystrica 18 9 4 5 51:27 31
5. PFA ViOn 18 9 3 6 33:32 30
6. Malacky 18 8 5 5 31:24 29
7. Karl. Ves 18 9 2 7 33:33 29
8. Horná Nitra 18 9 1 8 53:42 28
9. Petržalka 18 9 1 8 30:39 28
10. Topoľčany 18 9 0 9 26:32 27
11. Gabčíkovo 18 7 4 7 41:32 25
12. Púchov 18 7 3 8 42:34 24
13. Lok. Trnava 18 7 3 8 31:36 24
14. Dubnica 18 6 4 8 36:28 22
15. Komárno 18 4 4 10 45:64 16
16. Domino 18 3 3 12 21:45 12
17. N. Zámky 18 3 0 15 12:93 9
18. Levice 18 1 1 16 12:82 4
2. LIGA MLADŠÍ DORAST
18. kolo: Pov. Bystrica ˗ Lok. Trnava 0:2 (0:0), 22. Grman, 56. Hecht, Domino Bratislava – Púchov 4:0 (2:0), 11. Bobrík, 19. Kriš, 46. Kobal, 71. Kavoň (11 m), Dubnica ˗ Skalica 0:1 (0:0), 50. Kollár, Gabčíkovo – PFA ViOn 3:1, Topoľčany – Horná Nitra 10:0, Levice – Malacky 2:8, Komárno – Inter 1:1, Nové Zámky – Karlova Ves 0:4, Petržalka – Myjava 1:3.
1. Myjava 18 15 3 0 64:11 48
2. Inter 18 13 2 3 56:20 41
3. Petržalka 18 13 2 3 50:20 41
4. Lok. Trnava 18 11 5 2 36:15 38
5. Gabčíkovo 18 11 1 6 51:22 34
6. Horná Nitra 18 10 3 5 48:41 33
7. PFA ViOn 18 10 2 6 28:26 32
8. Domino 18 10 1 7 40:25 31
9. Topoľčany 18 9 3 6 49:28 30
10. Karl. Ves 18 7 3 8 39:37 24
11. Dubnica 18 6 1 11 35:33 19
12. Komárno 18 5 4 9 24:37 19
13. Malacky 18 4 6 8 23:40 18
14. Skalica 18 2 8 8 16:26 14
15. Pov. Bystrica 18 4 1 13 19:44 13
16. N. Zámky 18 3 2 13 19:72 11
17. Levice 18 2 2 14 15:79 8
18. Púchov 18 2 1 15 19:55 7
4. LIGA DORAST
16. kolo: Tr. Turná ˗ Beluša 0:4 (0:1), 23. Bielik, 53. Hrubo, 56. Pilát, 79. R. Hlúbik, Borčice ˗ Kanianka 9:1 (3:1), 50., 56. a 76. Ješko, 44. a 61. Smolka, 7. Masár, 41. Chrenko, 47. Štefánek, 67. Visolajský – 37. Vážan, N. Dubnica ˗ D. Vestenice odložené na 5. 4. o 15.30 h, Led. Rovne mali voľno, N. Rudno ˗ D. Súča odložené na 8. 5., Mokrý Háj ˗ Holíč 4:0, Kúty ˗ Bošany 1:3, Tr. Stankovce ˗ Nemšová 1:1.
1. Beluša 15 13 0 2 70:14 39
2. Kúty 15 11 1 3 50:17 34
3. Nemšová 15 9 3 3 60:22 30
4. Led. Rovne 14 9 1 4 61:22 28
5. Borčice 15 8 4 3 49:16 28
6. Mokrý Háj 15 8 1 6 46:47 25
7. N. Rudno 14 7 1 6 28:26 22
8. Tr. Turná 15 6 3 6 37:44 21
9. N. Dubnica 14 6 2 6 30:27 20
10. Bošany 15 6 2 7 42:45 20
11. D. Vestenice 14 4 4 6 30:43 16
12. Tr. Stankovce 15 4 3 8 26:42 15
13. Holíč 15 2 1 12 14:76 7
14. D. Súča 14 2 0 12 17:67 6
15. Kanianka 15 1 2 12 13:65 5
Vrbové bolo po troch kontumáciách vylúčené zo súťaže
5. LIGA DORAST
16. kolo: Bošáca ˗ H. Poruba 1:3 (0:1), 79. Balaj – 65. a 88. T. Dražkovec, 32. Ševčík, Nedožery-Brezany ˗ Streženice 12:1 (9:0), 7., 23., 25. a 26. Ľahký, 5., 17. a 43. E. Drška, 32. a 69. Čičmanec, 27. Šušol, 53. S. Drška, 73. Valchovník – 58. D. Štrbák, Domaniža ˗ Klát. N. Ves 6:1 (3:1), 6., 74. a 85. Masničák, 23. Almásy, 28. A. Fapšo, 78. I. Sádecký – 15. Krajčík, Prečín ˗ Častkovce 8:4 (3:1), 43., 61. a 78. Herco, 20. a 74. Bírošík, 60. a 67. Pavlík, 33. vlastný Kačany – 49. a 80. M. Feranec, 11. T. Feranec, 81. Torák, Ladce ˗ Košeca hrajú 5. 4., FK Turani ˗ Selec 1:5, Drietoma ˗ Melčice-Lieskové odložené na 13. 4., St. Turá ˗ Chynorany odložené na 8. 5.
1. Nedožery 16 14 2 0 81:9 44
2. Chynorany 15 12 0 3 62:17 36
3. H. Poruba 16 11 2 3 40:19 35
4. Častkovce 16 11 0 5 76:53 33
5. Košeca 15 9 3 3 27:19 30
6. Kl. N. Ves 16 9 1 6 43:34 28
7. Prečín 16 7 1 8 47:40 22
8. Domaniža 16 7 0 9 36:41 21
9. Streženice 16 6 2 8 35:65 20
10. Selec 16 6 1 9 34:54 19
11. St. Turá 15 6 0 9 35:35 18
12. Melčice 15 4 2 9 29:52 14
13. Ladce 15 4 1 10 19:41 13
14. Turani 16 4 1 11 30:60 13
15. Drietoma 15 3 3 9 26:36 12
16. Bošáca 16 1 3 12 16:61 6
2. LIGA STARŠÍ ŽIACI
18. kolo: Dubnica ˗ N. Zámky 7:1 (1:0), 34. a 43. Pecuš, 59. a 70. Cingel, 66. a 68. Kramlík, 53. Drobena – 55. Černák (11 m), Pov. Bystrica ˗ Topoľčany 1:0 (1:0), 34. Steiner, Lok. Trnava – ČFK Nitra 1:3, Trenčín B – Šaľa 2:5, Piešťany – Galanta 3:1, Sereď – Trebatice 0:2, Skalica – Partizánske 8:1, Bánovce – Hlohovec 8:2. Gabčíkovo – Komárno odložili na 21. 3.
1. Trebatice 18 13 2 3 57:11 41
2. Hlohovec 18 11 5 2 37:20 38
3. Skalica 18 11 3 4 41:23 36
4. Sereď 18 9 6 3 39:20 33
5. Komárno 17 11 0 6 41:23 33
6. Trenčín B 18 9 3 6 53:36 30
7. ČFK Nitra 18 8 5 5 40:31 29
8. Šaľa 18 7 5 6 38:38 26
9. Bánovce 18 7 3 8 42:37 24
10. Piešťany 18 6 5 7 29:33 23
11. Lok. Trnava 18 7 2 9 24:32 23
12. Galanta 18 6 2 10 33:38 20
13. N. Zámky 18 5 4 9 29:36 19
14. Topoľčany 18 5 4 9 28:37 19
15. Pov. Bystrica 18 6 1 11 26:50 19
16. Partizánske 18 5 3 10 32:57 18
17. Dubnica 18 6 0 12 28:56 18
18. Gabčíkovo 17 1 3 13 11:50 6
.
2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
18. kolo: Dubnica ˗ N. Zámky 6:0 (3:0), 2. a 28. Kobezda, 12. Dobias, 47. Asani, 53. Kunda, 54. Vozňák, Pov. Bystrica ˗ Topoľčany 2:5 (0:1), 36. Kadák, 57. Belušík (11 m) – 22. a 53. Kapusta, 42. a 49. Masarovič, 50. Wolf, Lok. Trnava – ČFK Nitra 8:0, Trenčín B – Šaľa 3:0, Piešťany – Galanta 1:1, Sereď – Trebatice 2:7, Skalica – Partizánske 11:1, Bánovce – Hlohovec 14:0. Gabčíkovo – Komárno odložili na 21. 3.
1. Skalica 18 16 0 2 106:20 48
2. Trenčín B 18 15 1 2 122:25 46
3. Dubnica 18 14 1 3 112:30 43
4. Komárno 17 14 1 2 64:18 43
5. Lok. Trnava 18 11 1 6 82:38 34
6. Pov. Bystrica 18 11 0 7 86:44 33
7. Trebatice 18 10 3 5 83:48 33
8. Šaľa 18 10 2 6 56:45 32
9. N. Zámky 18 10 2 6 53:44 32
10. Galanta 18 7 4 7 43:40 25
11. Piešťany 18 7 3 8 53:40 24
12. Bánovce 18 7 1 10 66:68 22
13. Topoľčany 18 5 2 11 48:67 17
14. Gabčíkovo 17 4 3 10 29:70 15
15. Sereď 18 3 0 15 33:129 9
16. ČFK Nitra 18 2 1 15 19:126 7
17. Partizánske 18 1 2 15 27:108 5
18. Hlohovec 18 0 1 17 18:140 1