Lepšie si počínali Púchovčania ktorí v každej kategórii získali jednu medailu. Sebastián Kadlec získal zlato v chlapčenskej štvorhre, v dvojhre a mixe spolu s Olíviou Kadlecovou získal striebro. Striebro získala Olívia kaldecová s Ninou Miladou Michalkovou v štvorhre a Michalková získala bronz v dvojhre.
CHLAPCI DVOJHRA
Výborne si počínal domáci Sebastián Kadlec, ktorý sa prebojoval až do finále, kde podľahol Simeonovi Suchému, ktorý v 2. kole vyradil Ilavčana Gabrhela.
1. kolo: Sebastián Kadlec (BKR Púchov) a Martin Gabrhel (Sokol Ilava) mali voľno, Matej Plevák (BKR Púchov) – Ondrejčák (BPR Bratislava) 1:2 -15, 18, -7).
2. kolo: Gabrhel – S. Suchý (BKK Sliač) 0:2 (-12, -13), Kadlec – Fraštia (BPR Bratislava) 2:0 (5, 16).
Štvrťfinále: Kadlec - A. Suchý (BKK Sliač) 2:0 (16, 10).
Semifinále: Kadlec – Ház (Loko Košice) 2:1 (15, -12, 11).
Finále: Kadlec – S. Suchý (BKK Sliač) 0:2 (-17, -16).
Poradie: 1. S. Suchý, 2. Kadlec, 3. Mravec a Ház (obaja (Loko Košice), 9. – 16. Gabrhel, 17. – 23. Plevák.
DIEVČATÁ DVOJHRA
Medzi 24 hráčkami bolo šesť Púchovčaniek a jedna hráčka z Ilavy, neštartovala Žiačiková z Púchova. Nina Milada Michalková sa prebojovala až do semifinále, kde ju vyradila v dvoch setoch Košičanka Telehaničová, ktorá vo finále podľahla oddielovej kolegyni Slosiarikovej.
1. kolo: Nina Milada Michalková (BKR) mala voľno, Lea Skorkovská (BKR Púchov) – Bajusová (BPA Prešov) 0:2 (-17, -20), Nikola Jágriková (BKR Púchov) – Eliška Katerinčinová (Sokol Ilava) 2:0 (9, 10), Ella Klačanská (BKR Púchov) – Slobodová (BPR Bratislava 2:0 (14, 14), Rebeka Kováčová (BKR Púchov) – Ivanovičová (Pohoda Trnava) 2:0 (15, 20), Olívia Kadlecová (BKR Púchov) – Orsághová (CEVA Trenčín) 2:0 (9, 6).
2. kolo: Jágriková – Krotká (KPŠ Košice) 2:1 (18, -20, 18), Michalková – Klačanská 2:0 (11, 15), Kováčová – Stašková (PBA Prešov) 2:1 (-19, 22, 14), Kadlecová – Slosiariková (Loko Košice) 0:2 (-7, -19).
Štvrťfinále: Jágriková – Telehaničová (Loko Košice) 1:2 (-18, 20, -18), Michalková – Mrázová (Lokomotíva Bánov) 2:1 (21, -17, 13), Kováčová – Výbochová (Slávia Zvolen) 0:2 (-9, -9).
Semifinále: Michalková – Telehaničová 0:2 (-7, -6).
Finále: Slosiariková – Telehaničová 2:1 (-22, 15, 14).
Poradie: 1. Slosiariková, 2. Telehaničová, 3. Michalková a Výbochová, 5. – 8. Jágriková a Kováčová, 9. – 16. Klačanská a Kadlecová, 17. – 24. Skorkovská a Katerinčinová.
CHLAPCI ŠTVORHRA
Strieborný z dvojhry domáci Sebastián Kadlec spolu so svojím premožiteľom Simeonom Suchým zo Sliača nestratili v súťaži ani set a stali sa majstrami Slovenska.
1. kolo: Kadlec, S. Suchý (BKR Púchov, BKK Sliač) mali voľno, Gabrhel, Plevák (Sokol Ilava, BKR Púchov) – Dzurňák, Polák (obaja KPŠ Košice) 0:2 (-19, -15).
Štvrťfinále: Kadlec, S. Suchý – András, Poláček (obaja KBC Košice) 2:0 (13, 17).
Semifinále: Kadlec, S. Suchý – Fraštia, Gunda (obaja BPR Bratislava) 2:0 (12, 9).
Finále: Kadlec, S. Suchý – Mihaľov, Páleš (Lokomotíva Bánov, BK Hnúšťa) 2:0 (14, 12).
Poradie: 1. Kadlec, S. Suchý, 2. Mihaľov, Páleš, 3. Fraštia, Gunda a Ház, Mravec (Loko Košice).
DIEVČATÁ ŠTVORHRA
Najďalej sa dostal domáci pár Michalková, Kadlecová, ktoré podľahli až vo finále obom finalistkám z dvojhry a získali striebornú medailu.
1. kolo: Michalková, Kadlecová (obe BKR Púchov) mali voľno, Klačanská, Žiačiková (obe BKR Púchov) – Kurimaiová, Stašková (obe BPA Prešov) 0:2 (-12, -16), Jágriková, Skorkovská (obe BKR Púchov) – Katerinčinová, Lázárová (KGB Rožňava) 2:1 (-14, 11, 17), Kováčová, Mravíková (BKR Púchov, Loko B. Bystrica) – Krotká, Skybová (KPŠ Košice, Loko Košice) 2:0 (8, 7).
Štvrťfinále: Jágriková, Skorkovská – Klobučníková, Mrázová (obe Lokomotíva Bánov) 1:2 (-14, 15, -7), Kováčová, Mravíková – Bajusová, Výbochová (BPA Prešov, Slávia Zvolen) 0:2 (-12, -10), Michalková, Kadlecová – Holienčíková, Štanská (UNIZA Žilina) 2:0 (14, 8).
Semifinále: Michalková, Kadlecová - Bajusová, Výbochová 2:0 (18, 16).
Finále: Michalková, Kadlecová - Slosiariková, Telehaničová (obe Loko Košice) 0:2 (-10, 15).
Poradie: 1. Slosiariková, Telehaničová, 2. Michalková, Kadlecová, 3. Bajusová, Výbochová a Klobučníková, Mrázová.
ŠTVORHRA MIX
Olívia a Sebastián Kadlecovci z BKR Púchov sa prebojovali až do finále, no tu získal tretí titul Simeon Suchý spolu s Mrázovou a domácemu páru ostalo iba striebro.
1. kolo: Michalková, Petrovič (BKR Púchov, Slávia Zvolen) mali voľno, Kadlecová, Kadlec (BKR Púchov) mali voľno, Kováčová, Turek (BKR Púchov, MI Trenčín) mali voľno, Žiačiková, Poláček (BKR Púchov, KBC Košice) - Šoóš, Mravíková (BKK Sliač, Loko B. Bystrica) 0:2 (-10, -11), Plevák, Jágriková – Steharski, Holienčíková (BPR Bratislava, UNIZA Žilina) 2:0 (19, 15), Katerinčinová, Gabrhel (Sokol Ilava) – Vrbinská, Páleš (Družstevník Klenovec, BK Hnúšťa) 0:2 (-6, -7), Klačanská, Ondrejčák (BKR Púchov, BPR Bratislava) – Krotká, Polák (KPŠ Košice) 0:2 (-15, -15), Skorkovská, András (BKR Púchov, KBC Košice) – Slobodová, Fraštia (BPR Bratislava) 0:2 (-18, -18).
2. kolo: Plevák, Jágriková – Výbochová, Pavlík (Slávia Zvolen) 0:2 (-12, -14), Michalková, Petrovič – Bajusová, Frank (PBA Prešov) 2:1 (16, -18, 18), Kadlecová, Kadlec - Vrbinská, Páleš 2:0 (10, 6), Kováčová, Turek - Krotká, Polák 0:2 (-17, -14).
Štvrťfinále: Michalková, Petrovič - Kadlecová, Kadlec 0:2 (-6, -9).
Semifinále: Kadlecová, Kadlec – Slosiariková, Mravec (Loko Košice) 2:1 (17, -11, 11).
Finále: Kadlecová, Kadlec – S. Suchý, Mrázová (BKK Sliač, Lokomotíva Bánov) 0:2 (-19, -11).
Konečné poradie: 1. S. Suchý, Mrázová, 2. Kadlecová, Kadlec, 3. Slosiariková, Mravec a Telehaničová, Ház.