7. LIGA MUŽI
20. kolo: Podvažie – Šebešťanová 1:1 (1:0), 36. Š. Martinka – 48. K. Petrík, Pov. Bystrica - D. Mariková 9:1 (5:0), 31., 39., 50. a 70. Bielik, 36. a 52. Almásy, 37. a 43. J. Zubek, 60. Cesnárik – 89. Mihálik, Podmanín – Kvašov odložené pre nemoc hráčov hostí, Pružina – Visolaje 0:0, Dohňany – Pruské 3:0 (1:0), 48. a 70. Brun, 38. Pavlis, Kolačín – Sverepec 4:4 (4:0), 8. a 44. J. Bagin (druhý z 11 m), 10. P. Ďatko, 31. Hruboš - 47. a 61. Mikula, 49. Kopinec, 88. M. Dobrodenka, Praznov mal voľno.
1. Podmanín 17 15 0 2 54:14 45
2. Pov. Bystrica 18 13 3 2 51:18 42
3. Visolaje 18 10 5 3 44:23 35
4. Dohňany 19 11 2 6 44:24 35
5. Pružina 19 8 3 8 38:34 27
6. D. Mariková 18 7 3 8 29:43 24
7. Sverepec 19 6 5 8 39:39 23
8. Podvažie 19 6 3 10 27:37 21
9. Kolačín 19 6 3 10 39:50 21
10. Kvašov 17 5 5 7 32:40 20
11. Pruské 19 5 4 10 26:40 19
12. Šebešťanová 18 6 3 9 29:38 18
13. Praznov 18 1 1 16 24:76 4
Šebešťanová má odrátané 3 body
8. LIGA MUŽI
16. kolo: Lazy – Vrchteplá 6:1 (4:0), 3., 64. a 69. Kmošena, 30. Maslák, 36. Pivko, 43. J. Barninec – 51. T. Dobrodenka, FC Púchov – Kameničany 3:0 (2:0), 24. a 31. Novosedliak, 76. Hriadel, Mikušovce - Bolešov B 2:2 (1:2), 7. Konárik, 90. Kollman (83. Kristín nepremenil 11 – tku) – 14. a 18. M. Kopačka, Prejta - Dynamo Orlové 1:4 (1:0), 33. M. Bušík – 51. a 61. Púček, 69. Mrišo, 89. Bambúch, D. Breznica - Č. Kameň 2:1 (1:1), 36. M. Dubový, 60. Gabriš – 18. Gašpar, Bodiná – Trstie 3:1 (0:0), 55. a 84. Krabáč, 61. Zaťko – 79. Baninec.
1. Lazy 16 11 3 2 64:21 36
2. D. Breznica 16 10 2 4 35:23 32
3. Bodiná 16 9 3 4 32:22 30
4. FC Púchov 16 8 2 6 29:24 26
5. Mikušovce 16 8 1 7 31:32 25
6. Kameničany 16 7 1 8 39:40 22
7. Bolešov B 16 6 3 7 26:36 21
8. Vrchteplá 16 6 2 8 28:31 20
9. Č. Kameň 16 5 3 8 31:31 18
10. Trstie 16 4 5 7 24:37 17
11. Prejta 16 4 3 9 22:48 15
12. Orlové 16 2 2 12 20:42 2
Dynamo Orlové má odrátaných 6 bodov
6. LIGA DORAST
20. kolo: Jasenica – Bolešov 4:0 (2:0), E. Belúch 2, Vanko, G. Kalaš, D. Kočkovce – Tuchyňa 0:3 (0:3), Daňo 2, J. Hrehuš, Udiča - H. Poruba 3:1 (2:1), M. Trško 2, Beník – Juríček, Prejta – Plevník 4:1 (1:0), Malovec 2, Voříšek, Koníček – Belanský, Dohňany – Pruské 1:1 (1:0), Hanes – Mojto, Lysá – Sverepec 8:0 (3:0), Repka 3, Chodúr 2, D. Panáček 2, Nošík, Praznov /Podmanín mal voľno.
1. H. Poruba 18 14 2 2 68:18 44
2. Udiča 18 13 4 1 63:21 43
3. Plevník 18 13 1 4 57:22 40
4. Pruské 19 11 3 5 53:25 36
5. Tuchyňa 18 10 1 7 26:20 31
6. D. Kočkovce 18 8 2 8 44:32 26
7. Lysá 19 7 4 8 50:61 25
8. Prejta 19 7 1 11 29:43 22
9. Sverepec 19 7 0 12 30:50 21
10. Dohňany 19 6 2 11 34:37 20
11. Jasenica 19 5 3 11 18:45 18
12. Praznov 18 3 4 11 32:69 13
13. Bolešov 18 2 1 15 17:78 7
Kolačín odstúpil zo súťaže a jeho výsledky boli anulované
4. LIGA ŽIACI
20. kolo: Jasenica – Prečín 5:2 (2:1), Kolkus 3, Moravík 2 – Chudý, Škultéty, Domaniža - D. Mariková 4:4 (3:0), I. Sádecký 2, Denis Marko, Svorada – Zábojník 3, Huličiak, Papradno – Dohňany 0:1 (0:1), Piták, Ladce – Plevník 5:2 (2:1), Bratina 2, Adamec, Kútny, Petráš - Špitálny, Nemčík, Lysá – Udiča 1:7 (0:1), Šulík – Beník 2, Hájek 2, Kališík, Marek Gálik, Vaňko, Košeca – Sverepec 9:0 (5:0), Vrana 3, Kolesányi 2, Laskovič 2, Žilka, Janco, Pružina mala voľno.
1. Udiča 18 17 1 0 98:13 52
2. Košeca 18 13 4 1 97:21 43
3. Ladce 19 13 0 6 67:37 39
4. Plevník 18 12 1 5 106:31 37
5. Dohňany 19 10 4 5 53:28 34
6. Pružina 18 8 4 6 51:50 28
7. Domaniža 19 8 2 9 64:70 26
8. D. Mariková 19 7 4 8 43:43 25
9. Papradno 19 7 2 10 41:47 23
10. Jasenica 18 5 1 12 38:81 16
11. Prečín 19 4 1 14 34:60 13
12. Lysá 18 3 2 13 20:70 11
13. Sverepec 18 0 0 18 4:165 0
5. LIGA ŽIACI
14. kolo: Horovce - H. Poruba 4:4 (0:3), Šatka 2, Toman 2 – Ovšák 4.
15. kolo: Mikušovce – Lazy 2:0 (1:0), P. Pagáč, Gašpar, Horovce - Hradčan Lednica 1:0 (0:0), Toman, Zubák – Borčice /Bolešov 4:2 (3:1), Pecháček 2, Zuzík, Marušík – Pohorelcová, Hutyra, H. Poruba mala voľno.
1. H. Poruba 12 8 4 0 62:12 28
2. Mikušovce 13 8 1 4 39:16 25
3. Horovce 13 7 3 3 42:20 23
4. Lazy 13 6 2 5 47:30 20
5. Zubák 13 5 2 6 30:42 17
6. Hr. Lednica 13 3 4 6 30:18 13
7. Borčice 13 0 0 13 10:118 0
PRÍPRAVKY
O 1. – 15. MIESTO
1. kolo: Kvašov/Horovce: Kvašov/Horovce - Koš. Podhradie /Košeca 1:3 (0:0), Kolek – M. Palček, Rafaj, Bartoš, Kolačín – Ilava 5:0 (0:0), Guzáň 2, M. Falath, F. Falath, Šinko, Kvašov/Horovce – Ilava 9:1 (5:0), Bartošek 3, J. Šatka 2, Mikula 2, Kolek 2 – Gašpar, Koš. Podhradie /Košeca – Kolačín 4:0 (0:0), Rafaj 2, M. Palček, Pikna, Koš. Podhradie /Košeca – Ilava 9:0 (5:0), M. Palček 3, Rafaj 3, Bartoš 2, Kvasnica, Kvašov/Horovce – Kolačín 0:0. Skupina B Sverepec: Sverepec - FC Púchov 9:0 (4:0), Mišík 4, T. Francisty 2, M. Francisty, Dubský, Hradčan Lednica - Domaniža /M. Lednice 0:1 (0:0), Michal Marko, Sverepec - Domaniža /M. Lednice 3:0 (2:0), T. Francisty, M. Francisty, Mišík, FC Púchov – Hradčan Lednica 1:1 (0:1), Cabúková – Herák, Sverepec – Hradčan Lednica 5:0 (4:0), T. Francisty 3, Mišík 2, Domaniža /M. Lednice – FC Púchov 5:0 (3:0), Pavlovič 3, Michal Marko 2.
Skupina C D. Kočkovce: D. Kočkovce – Borčice 2:1 (0:1), Urban, Papučiar - Habšuda, Beluša – Zubák 3:2 (2:1), Rúček, Zbín, Ročiak - L. Dubový, Martiš, D. Kočkovce – Beluša 0:4 (0:3), Prosterdný, Huňačka, Rúček, Ročiak, Zubák – Borčice 2:2 (2:0), L. Dubový, Vrabec – Pohorelec 2, D. Kočkovce – Zubák 6:6 (1:3), Papučiar 3, Urban 2, Koncový - Gelo 3, L. Dubový 2, Martiš, Beluša - Borčice 7:0 (4:0), Prostredný 2, Zbín 2, Zbínová, Rúček, Ročiak,
Skupina D Visolaje: Visolaje – Brvnište 4:0 (2:0), Janek 3, S. Chleban, Visolaje – Udiča 0:3 (0:2), Sirvoňová, Miková, Harbas, Brvnište - Udiča 3:1 (3:1), Š. Bednár, Balušík, M. Bednár - Harbas.
1. K. Podhradie 3 3 0 0 16:1 9
2. Sverepec 3 3 0 0 17:0 9
3. Beluša 3 3 0 0 14:2 9
4. Kvašov 5 1 3 1 14:8 6
5. Domaniža 3 2 0 1 6:3 6
6. Zubák 5 1 3 1 16:14 6
7. Kolačín 3 1 1 1 5:4 4
8. D. Kočkovce 3 1 1 1 8:11 4
9. Visolaje 2 1 0 1 4:3 3
10. Udiča 2 1 0 1 4:3 3
11. Brvnište 2 1 0 1 3:5 3
12. FC Púchov 5 0 2 3 4:21 2
13. Hr. Lednica 3 0 1 2 1:6 1
14. Borčice 3 0 1 2 3:11 1
15. Ilava 3 0 0 3 1:23 0
O 16. - 22. miesto
1. kolo:
Skupina A Prečín: Prečín – Horovce 3:1 (2:0), Oravík 2, Michalík – Cíbik, Ladce - Šebešťanová /Podvažie 0:5 (0:4), Bašo 2, Kaprálik, F. Petrík, Lehotský, Prečín – Ladce 6:1 (3:1), Oravík 4, Michalík, Procházka – Koyš, Horovce - Šebešťanová /Podvažie 1:0 (1:0), D. Veliký, Prečín - Šebešťanová /Podvažie 4:1 (2:1), Michalík 3, Procházka – Lehotský, Ladce - Horovce 0:4 (0:1), Cíbik 3, D. Veliký.
Skupina B Dulov: Dulov – Streženice 2:1 (1:1), Borový 2 - Mikas, Dulov - D. Mariková 1:5 (0:2), Borový - Britvík 3, Zapalač, Bakala, Streženice – D. Mariková 0:1 (0:0), Britvík.
16. Prečín 3 3 0 0 13:3 9
17. D. Mariková 2 2 0 0 6:1 6
18. Horovce 3 2 0 1 6:3 6
19. Šebešťanová 2 1 0 2 6:5 3
20. Dulov 2 1 0 1 3:6 3
21. Streženice 2 0 0 2 1:3 0
22. Ladce 3 0 0 3 1:15 0