1. LIGA STARŠÍ DORAST U 19
1. kolo: FC Nitra – Ružomberok 2::2, Slovan – Prešov hrajú 23. 8., Trenčín - Dun. Streda 4:4, Senica – VSS Košice 2:2, Michalovce – Bardejov 0:0, Trnava – Podbrezová 0:0, B. Bystrica – Žilina odložené na 6. 9.
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 17
1. kolo: Žilina - B. Bystrica odložené na 31. 8., Podbrezová – Trnava 1:0, Michalovce - Bardejov 2:2, VSS Košice – Senica 1:1, Dun. Streda – Trenčín 0:0, Prešov – Slovan 0:2, Ružomberok - FC Nitra 3:0.
1. LIGA MLADŠÍ DORAST U 16
1. kolo: Žilina - B. Bystrica odložené na 31. 8., Podbrezová – Trnava 1:1, Michalovce – Bardejov 4:1, VSS Košice – Senica 1:0, Dun. Streda – Trenčín 0:4, Prešov – Slovan 0:2, Ružomberok - FC Nitra 2:2.
2. LIGA STARŠÍ DORAST
1. kolo: Karlova Ves - Nové Zámky 4:1.
3. kolo: Skalica - Pov. Bystrica 6:2 (2:1), 41. a 67. Ondriš, 19. Populhár, 47. Hollý, 55. Nemečkay, 74. Mášik – 39. Gáborík, 54. Borovička, Púchov - Dubnica 1:1 (0:0), 73. Buček – 75. Svatík, Myjava – PFA ViOn 2:1, Karlova Ves – Levice 0:0, Malacky – Gabčíkovo 2:1, Horná Nitra – Nové Zámky 6:0, Domino Bratislava – Komárno 0:3, Inter – Topoľčany 2:0, Lok. Trnava – Petržalka 1:5.
1. Myjava 3 3 0 0 14:2 9
2. Skalica 3 3 0 0 15:4 9
3. Malacky 3 2 1 0 7:2 7
4. Púchov 3 2 1 0 6:3 7
5. Inter 3 2 0 1 11:3 6
6. H. Nitra 3 2 0 1 10:4 6
7. Lok. Trnava 3 2 0 1 4:6 6
8. Karl. Ves 2 1 1 0 4:1 4
9. Dubnica 3 1 1 1 5:4 4
10. Gabčíkovo 3 1 1 1 2:2 4
11. Petržalka 2 1 0 1 6:5 3
12. Pov. Bystrica 3 1 0 2 7:9 3
13. Komárno 3 1 0 2 5:12 3
14. PFA ViOn 3 0 1 2 2:4 1
15. Domino 3 0 1 2 0:5 1
16. Levice 3 0 1 2 0:12 1
17. Topoľčany 3 0 0 3 1:11 0
18. N. Zámky 3 0 0 3 1:11 0
2. LIGA MLADŠÍ DORAST
1. kolo: Karlova Ves - Nové Zámky 3:1.
3. kolo: Skalica - Pov. Bystrica 1:1 (1:0), 33. Šurek – 42. Gálik, Púchov - Dubnica 0:1 (0:0), 75. Matúš, Myjava – PFA ViOn 1:0, Malacky – Gabčíkovo 0:3, Karlova Ves – Levice 5:0, Domino Bratislava – Komárno 1:1, Horná Nitra – Nové Zámky 3:0, Inter – Topoľčany 5:0, Lok. Trnava – Petržalka 1:1.
1. Myjava 3 3 0 0 11:1 9
2. Inter 3 3 0 0 8:0 9
3. Lok. Trnava 3 2 1 0 8:2 7
4. Horná Nitra 3 2 1 0 11:6 7
5. Karl. Ves 2 2 0 0 8:1 6
6. Gabčíkovo 3 2 0 1 7:4 6
7. PFA ViOn 3 2 0 1 4:2 6
8. Skalica 3 1 2 0 4:2 5
9. Komárno 3 1 1 1 5:3 4
10. Púchov 3 1 0 2 4:7 3
11. Dubnica 3 1 0 2 2:5 3
12. Topoľčany 3 0 2 1 3:8 2
13. Domino 3 0 1 2 5:7 1
14. Petržalka 2 0 1 1 2:5 1
15. Pov. Bystrica 3 0 1 2 4:8 1
16. Malacky 3 0 1 2 3:8 1
17. Levice 3 0 1 2 3:14 1
18. N. Zámky 3 0 0 3 2:11 0
3. LIGA STARŠÍ DORAST
2. kolo: Brvnište - Šamorín 1:6 (0:3), 50. Ilko – 21., 43. a 59. Bujka, 8. Lima, 48. Bolyo, 63. Nachtnebel, Sereď – ČFK Nitra 6:0, Šaľa – Bánovce 0:2, Nové Mesto – Galanta 4:3, Šurany – Krakovany 2:1, Piešťany – Partizánske 1:3, J. Bohunice – Hlohovec 5:0.
1. Sereď 2 2 0 0 13:0 6
2. Šamorín 2 2 0 0 16:4 6
3. Bánovce 2 2 0 0 6:1 6
4. Partizánske 2 2 0 0 7:3 6
5. J. Bohunice 2 1 0 1 7:4 3
6. Galanta 2 1 0 1 7:6 3
7. Piešťany 2 1 0 1 4:3 3
8. Šaľa 2 1 0 1 3:3 3
9. Šurany 2 1 0 1 4:5 3
10. N. Mesto 2 1 0 1 7:13 3
11. Krakovany 2 0 0 2 1:5 0
12. Brvnište 2 0 0 2 2:10 0
13. ČFK Nitra 2 0 0 2 1:9 0
14. Hlohovec 2 0 0 2 0:12 0
3. LIGA MLADŠÍ DORAST
2. kolo: Brvnište - Šamorín 0:4 (0:0), 62. a 80. Gajvola, 65. Hesko, 69. Bögi, Sereď – ČFK Nitra 1:1, Šaľa – Bánovce 3:1, Šurany – Krakovany 1:2, Nové Mesto – Galanta 1:0, J. Bohunice – Hlohovec 0:3, Piešťany – Partizánske 0:0.
1. Šamorín 2 2 0 0 11:0 6
2. Šaľa 2 2 0 0 7:3 6
3. Partizánske 2 1 1 0 7:0 4
4. Piešťany 2 1 1 0 3:0 4
5. Sereď 2 1 1 0 3:1 4
6. Galanta 2 1 0 1 5:2 3
7. Bánovce 2 1 0 1 5:4 3
8. Hlohovec 2 1 0 1 3:2 3
9. Krakovany 2 1 0 1 2:4 3
10. N. Mesto 2 1 0 1 1:7 3
11. ČFK Nitra 2 0 1 1 3:5 1
12. Šurany 2 0 0 2 2:7 0
13. Brvnište 2 0 0 2 1:8 0
14. J. Bohunice 2 0 0 2 0:10 0
4. LIGA DORAST
2. kolo: Bošany – N. Dubnica 1:2 (0:1), 73. Gábriš – 30. Šlapka, 52. Homola, Dolná Súča - Led. Rovne 1:4 (0:1), 69. Oláš – 18. Páleš, 79. Piaček, 81. Melišík, 89. Egly, Beluša – Borčice 2:0 (1:0), 41. a 50. Pilát, D. Vestenice – Vrbové 4:1, Tr. Turná - Tr. Stankovce 3:1, Nemšová - Mokrý Háj 10:0, Kanianka – Kúty 0:4, Holíč – N. Rudno 1:2.
1. Kúty 2 2 0 0 13:0 6
2. Beluša 2 2 0 0 12:1 6
3. Led. Rovne 2 2 0 0 13:3 6
4. N. Dubnica 2 2 0 0 5:1 6
5. N. Rudno 2 2 0 0 4:1 6
6. Nemšová 2 1 0 1 11:2 3
7. Tr. Turná 1 1 0 0 3:1 3
8. Borčice 2 1 0 1 2:3 3
9. D. Vestenice 2 1 0 1 6:10 3
10. Mokrý Háj 2 1 0 1 5:11 3
11. Bošany 2 0 0 2 1:4 0
12. Vrbové 1 0 0 1 1:4 0
13. D. Súča 2 0 0 2 1:7 0
14. Kanianka 2 0 0 2 1:9 0
15. Holíč 2 0 0 2 1:11 0
16. Tr. Stankovce 2 0 0 2 2:13 0
5. LIGA DORAST
2. kolo: Častkovce – Ladce 4:3 (3:0), 2. T. Feranec, 11. vlastný Cvopa, 33. Žiška, 68. M. Feranec – 74. a 87. Bratina, 62. Pravda, Horná Poruba - Domaniža 3:1 (1:0), 35. Ovšák, 67. Matúš Staňo, 87. T. Dražkovec – 57. Dúbravka, Selec – Prečín 4:1 (1:1), 20. Ondrášek, 57. Šišovský, 67. Zaťko, 78. Zovčák – 35. Orávik, Košeca - Stará Turá 2:1 (1:0), 6. Briestenský, 51. vlastný Brnák – 61. Púchly, Streženice – Melčice-Lieskové 1:4 (1:2), 44. D. Štrbák – 11. a 21. Kašša, 62. Žiška (11 m), 75. Kusenda, Nedožery-Brezany – Klát. N. Ves 4:0, Turani – Bošáca 4:0, Chynorany – Drietoma hrajú 23. 8..
1. Nedožery 2 2 0 0 7:1 6
2. H. Poruba 2 2 0 0 5:1 6
3. Selec 2 1 1 0 6:3 4
4. Domaniža 2 1 0 1 10:5 3
5. Melčice 1 1 0 0 4:1 3
6. Drietoma 1 1 0 0 3:0 3
7. Turani 2 1 0 1 4:3 3
8. Kl. N. Ves 2 1 0 1 5:5 3
9. Košeca 2 1 0 1 3:4 3
10. Častkovce 2 1 0 1 6:12 3
11. Bošáca 2 0 1 1 2:6 1
12. Chynorany 0 0 0 0 0:0 0
13. St. Turá 1 0 0 1 1:2 0
14. Streženice 1 0 0 1 1:4 0
15. Ladce 2 0 0 2 4:9 0
16. Prečín 2 0 0 2 1:6 0
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 15
1. kolo: FC Nitra – Púchov 2:1 (2:1), 6. Sabo, 13. Javro – 16. Belás (11 m), Spartak Trnava – Petržalka 3:1, Trenčín – H. Nitra 13:0, Slovan – Zl. Moravce /Vráble 4:0, Senica – Levice 4:0, D. Streda – Myjava 5:1, Karl. Ves – Inter 1:0.
1. Trenčín 1 1 0 0 13:0 3
2. D. Streda 1 1 0 0 5:1 3
3. Slovan 1 1 0 0 4:0 3
4. Senica 1 1 0 0 4:0 3
5. Spartak Trnava 1 1 0 0 3:1 3
6. FC Nitra 1 1 0 0 2:1 3
7. Karl. Ves 1 1 0 0 1:0 3
8. Púchov 1 0 0 1 1:2 0
9. Inter 1 0 0 1 0:1 0
10. Petržalka 1 0 0 1 1:3 0
11. Myjava 1 0 0 1 1:5 0
12. Zl. Moravce 1 0 0 1 0:4 0
13. Levice 1 0 0 1 0:4 0
14. H. Nitra 1 0 0 1 0:13 0
1. LIGA STARŠÍ ŽIACI U 14
1. kolo: FC Nitra – Púchov 11:0 (6:0), 1., 6. a 18. Neštrák, 44., 45. a 60. Tvrdík, 4. a 9. Šmatlák, 19. Kudlička, 40. Čaládi, 69. Czako, Spartak Trnava – Petržalka 3:0, Trenčín – H. Nitra 1:0, Slovan – Zl. Moravce /Vráble 5:0, Senica – Levice 8:1, D. Streda – Myjava 11:0, Karl. Ves – Inter 1:5.
1. FC Nitra 1 1 0 0 11:0 3
2. D. Streda 1 1 0 0 11:0 3
3. Senica 1 1 0 0 8:1 3
4. Slovan 1 1 0 0 5:0 3
5. Inter 1 1 0 0 5:1 3
6. Spartak Trnava 1 1 0 0 3:0 3
7. Trenčín 1 1 0 0 1:0 3
8. H. Nitra 1 0 0 1 0:1 0
9. Petržalka 1 0 0 1 0:3 0
10. Karl. Ves 1 0 0 1 1:3 0
11. Zl. Moravce 1 0 0 1 0:5 0
12. Levice 1 0 0 1 1:8 0
13. Púchov 1 0 0 1 0:11 0
14. Myjava 1 0 0 1 0:11 0
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 13
1. kolo: Púchov – FC Nitra 0:13 (0:6), 3., 23. a 25. Kuna, 35., 55. a 58. Demian, 14. a 47. Bečica, 55. a 59. Ölvecký, 1. Keresztesi, 2. Minka, 57. Halo, Inter – Karl. Ves 8:11, Myjava – D. Streda 4:10, Levice – Senica 7:11, Zl. Moravce /Vráble – Slovan 4:25, H. Nitra – Trenčín 14:8, Petržalka – Spartak Trnava 1:39.
1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI U 12
1. kolo: Púchov – FC Nitra 7:5 (5:3), 22. a 27. Mišík, 25. a 55. Ernek, 4. T. Francisty, 11. Miščík, 40. Mišúr – 27. a 50. Dulay (druhý z 11 m), 2. Čurilla, 18. Kysucký, 35. Komora,
Inter – Karl. Ves 11:4, Myjava – D. Streda 1:20, Levice – Senica 2:7, Zl. Moravce /Vráble – Slovan 4:19, H. Nitra – Trenčín 14:9, Petržalka – Spartak Trnava 7:6.
2. LIGA STARŠÍ ŽIACI
1. kolo: Komárno – Gabčíkovo 7:1, ČFK Nitra - Lok. Trnava 1:1.
3. kolo: Galanta – Dubnica 6:2 (3:2), 21., 55. a 65. Ondreák, 17. Laššú, 20. Varga, 69. Nagy – 32. a 34. Kramlík, Nové Zámky - Pov. Bystrica 0:2 (0:0), 14. Steiner, 33. Kadáček, ČFK Nitra – Skalica 3:3, Šaľa – Lok. Trnava 1:3, Hlohovec – Sereď 2:1, Partizánske – Gabčíkovo 3:1, Komárno – Trebatice 1:0, Topoľčany – Bánovce 0:1, Trenčín B – Piešťany 2:2.
1. Komárno 3 3 0 0 12:3 9
2. Hlohovec 3 3 0 0 6:3 9
3. Lok. Trnava 3 2 1 0 6:3 7
4. Galanta 3 2 0 1 11:4 6
5. Partizánske 3 2 0 1 11:6 6
6. Pov. Bystrica 3 2 0 1 6:8 6
7. Trenčín B 3 1 2 0 9:5 5
8. Skalica 3 1 2 0 8:6 5
9. ČFK Nitra 3 1 2 0 7:6 5
10. N. Zámky 3 1 1 1 8:3 4
11. Sereď 3 1 1 1 4:4 4
12. Topoľčany 3 1 0 2 6:4 3
13. Bánovce 3 1 0 2 5:7 3
14. Šaľa 3 1 0 2 5:10 3
15. Piešťany 3 0 1 2 4:9 1
16. Trebatice 3 0 0 3 0:3 0
17. Dubnica 3 0 0 3 4:16 0
18. Gabčíkovo 3 0 0 3 2:14 0
2. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
1. kolo: Komárno – Gabčíkovo 5:1, ČFK Nitra - Lok. Trnava 0:12.
3. kolo: Galanta – Dubnica 2:3 (0:3), 37. Berecky, 53. Varga – 1. Korienek, 11. Jambrich, 17. Bičan, Nové Zámky - Pov. Bystrica 4:3 (2:3), 3. a 47. Hrabovský, 16. Bíro, 41. Miklovics – 5. Kostelanský, 14. Jurkech, 27. Chupáč, ČFK Nitra – Skalica 1:10, Šaľa – Lok. Trnava 3:1, Hlohovec – Sereď 1:8, Partizánske – Gabčíkovo 4:4, Komárno – Trebatice 5:1, Topoľčany – Bánovce 0:1, Trenčín B – Piešťany 1:3.
1. Skalica 3 3 0 0 21:5 9
2. Komárno 3 3 0 0 12:2 9
3. Trenčín B 3 2 0 1 32:5 6
4. Trebatice 3 2 0 1 25:10 6
5. Lok. Trnava 3 2 0 1 16:3 6
6. Dubnica 3 2 0 1 18:7 6
7. Pov. Bystrica 3 2 0 1 12:4 6
8. Bánovce 3 2 0 1 5:3 6
9. N. Zámky 3 2 0 1 9:11 6
10. Šaľa 3 2 0 1 5:10 6
11. Galanta 3 1 0 2 5:6 3
12. Piešťany 3 1 0 2 4:6 3
13. Sereď 3 1 0 2 11:34 3
14. Gabčíkovo 3 0 2 1 9:13 2
15. Topoľčany 3 0 1 2 4:7 1
16. Partizánske 3 0 1 2 7:17 1
17. Hlohovec 3 0 0 3 6:26 0
18. ČFK Nitra 3 0 0 3 2:34 0
6. LIGA DORAST
1. kolo: Plevník – Mikušovce 4:0 (3:0), 10. Pajger, 20. Nemčík, 29. Majštiník, 76. Kurus, Tuchyňa – Udiča 0:4 (0:1), 36. N. Beník, 60. Kališík, 80. Melicherík, 85. M. Hájek, Dohňany – Sverepec 0:1 (0:0), 20. Illo, Lysá – Jasenica 3:1 (1:1), 47. a 81. D. Panáček, 5. Repka – 20. Ondrásky (11 m), D. Kočkovce mali voľno.
1. Udiča 1 1 0 0 4:0 3
2. Plevník 1 1 0 0 4:0 3
3. Lysá 1 1 0 0 3:1 3
4. Sverepec 1 1 0 0 1:0 3
5. D. Kočkovce 0 0 0 0 0:0 0
6. Dohňany 1 0 0 1 0:1 0
7. Jasenica 1 0 0 1 1:3 0
8. Tuchyňa 1 0 0 1 0:4 0
9. Mikušovce 1 0 0 1 0:4 0
4. LIGASTARŠÍ ŽIACI SEVER
1. kolo: Plevník – D. Mariková 9:1 (5:0), 20., 25., 50. a 61. Meško, 3. a 28. Gaňa, 42. a 48. Špitálny, 30. Prášek – 46. Žbodák, Domaniža – Pružina 0:9 (0:4), 22., 31. a 57. Turza, 6. Gábriš, 34. Kvasnica, 51. Kardošová, 55. Zibura, 63. Kostka, 68. Zachar, Jasenica – Sverepec 2:0 (2:0), 7. a 22. Pavlík, Udiča – Papradno 3:1 (2:1), 24. Šesták, 28. L. Trško, 61. Gálik – 3. Zboranová, Prečín mal voľno.
1. Domaniža 1 1 0 0 9:0 3
2. Plevník 1 1 0 0 9:1 3
3. Udiča 1 1 0 0 3:1 3
4. Jasenica 1 1 0 0 2:0 3
5. Prečín 0 0 0 0 0:0 0
6. Papradno 1 0 0 1 1:3 0
7. Sverepec 1 0 0 1 0:2 0
8. D. Mariková 1 0 0 1 1:9 0
9. Domaniža 1 0 0 1 0:9 0
4. LIGA STARŠÍ ŽIACI JUH
1. kolo: Košeca – Lazy 2:2 (1:1), 9. a 57. A. Palček – 5. Juršták, 60. D. Štefánik, H. Poruba – Ilava 1:12 (0:6), 57. Čuga – 19., 29., 49. a 68. Lysák, 4. a 25. Hajas, 16. a 36. Tomašík, 35. a 55. Roháč, 46. Srnec, 60. Vytlačil, Ladce – Borčice /Bolešov 15:0 (6:0), 22., 42., 47. a 50. Bratina, 10., 30. a 62. Ježík, 22., 29. a 57. M. Adamec, 34. a 59. Jesenský, 65. Kvasnička, 67. Češko, 70. Koyš (11 m), Dohňany – Beluša 0:6 (0:1), 62. a 65. D. Sehnoutek, 55. a 68. Bednár (prvý z 11 m), 23. Prostredný, 58. Slávik, Hradčan Lednica mal voľno.
1. Ladce 1 1 0 0 15:0 3
2. Ilava 1 1 0 0 12:1 3
3. Beluša 1 1 0 0 6:0 3
4. Košeca 1 0 1 0 2:2 1
5. Lazy 1 0 1 0 2:2 1
6. Hr. Lednica 0 0 0 0 0:0 0
7. Dohňany 1 0 0 1 0:6 0
8. H. Poruba 1 0 0 1 1:12 0
9. Borčice 1 0 0 1 0:15 0
4. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
1. kolo: FC Púchov – D. Kočkovce odložené na 24. 8. o 18. h, Hriadel – 0903 423 239
(Hriadel o 15. h v Lúkach), Dubnica – Ilava 16:0 (7:0), 3., 37. a 46. A. Miakiš, 16., 26. a 54. Hora, 25., 45. a 58. T. Lacher, 9. a 41. Pagáč, 35. a 52. Gellér, 11. Vozňák, 20. Kováč, 59. Hajdina, Kolačín mal voľno.
1. Dubnica 1 1 0 0 16:0 3
2. Kolačín 0 0 0 0 0:0 0
3. FC Púchov 0 0 0 0 0:0 0
4. D. Kočkovce 0 0 0 0 0:0 0
5. Ilava 1 0 0 1 0:16 0