7. LIGA MUŽI
19. kolo: Sverepec – Podvažie 5:0 (1:0), 4. M. Dobrodenka, 57. Hošták, 58. Štefina, 85. Pajger, 8á. Horečný, Pruské – Kolačín 2:0 (0:0), 54. a 72. Bér (49. Bér nepremenil 11 – tku), Praznov – Dohňany 1:5 (0:3), 57. P. Kostelanský (89. Bazala nepremenil 11 – tku) – 52. a 77. Brun, 7. Kuchárik, 22. Jancík (11 m), 39. Zigo (11 m), Kvašov – Pružina 2:5 (1:1), 24. a 79. Lukajka (oba z 11 m) – 19. Michal Majtán, 76. J. Topor, 83. A. Dolinka, 89. Blažek, 90. D. Dolinka, D. Mariková – Podmanín 0:4 (0:2), 5. a 78. R. Sovík, 18. J. Sovík, 84. M. Kostelanský, Šebešťanová - Pov. Bystrica 0:3 (0:1), 33. Mikula, 84. Bielik, 87. Almásy, Visolaje mali voľno.
1. Podmanín 17 15 0 2 54:14 45
2. Pov. Bystrica 17 12 3 2 42:17 39
3. Visolaje 17 10 4 3 44:23 34
4. Dohňany 18 10 2 6 41:24 32
5. Pružina 18 8 2 8 38:34 26
6. D. Mariková 17 7 3 7 28:34 24
7. Sverepec 18 6 4 8 35:35 22
8. Kvašov 17 5 5 7 32:40 20
9. Podvažie 18 6 2 10 26:36 20
10. Kolačín 18 6 2 10 35:46 20
11. Pruské 18 5 4 9 26:37 19
12. Šebešťanová 17 6 2 9 28:37 17
13. Praznov 18 1 1 16 24:76 4
Šebešťanová má odrátané 3 body
8. LIGA MUŽI
15. kolo: Trstie – Lazy 1:7 (0:5), 87. T. Bušík - 26., 29.,36. a 63. Kmošena, 42. a 43. Maslák, 83. Dlobík, Č. Kameň – Bodiná 1:0 (1:0), 43. Dobrodej, Dynamo Orlové - D. Breznica 2:3 (1:1), 2. Figura, 74. Janíček – 25. a 55. P. Ilavský, 68. Gabriš, Bolešov B – Prejta 4:0 (2:0), 2. M. Kopačka, 7. D. Šatka, 56. Michal Barták (11 m), 65. Monček, Kameničany – Mikušovce 4:3 (0:2), 65. a 69. Buday, 50. Noska, 80. Ivan – 35. a 40. Kollman, 65. Kristín, Vrchteplá - FC Púchov 3:0 (3:0), 28. a 37. Mičo, 6. T. Dobrodenka.
1. Lazy 15 10 3 2 58:20 33
2. D. Breznica 15 9 2 4 33:22 29
3. Bodiná 15 8 3 4 29:21 27
4. Mikušovce 15 8 0 7 29:30 24
5. FC Púchov 15 7 2 6 26:24 23
6. Kameničany 15 7 1 7 39:37 22
7. Vrchteplá 15 6 2 7 27:25 20
8. Bolešov B 15 6 2 7 24:34 20
9. Č. Kameň 15 5 3 7 30:29 18
10. Trstie 15 4 5 6 23:34 17
11. Prejta 15 4 3 8 21:44 15
12. Orlové 15 1 2 12 16:41 -1
Dynamo Orlové má odrátaných 6 bodov
6. LIGA DORAST
19. kolo: Sverepec – Jasenica 1:0 (0:0), Martinka, Pruské – Lysá 2:2 (1:1), Backo, Bulko – D. Panáček, Chodúr, Praznov /Podmanín – Dohňany 2:6 (0:3), A. Kostelanský, M. Kostelanský – Čvirik 2, Lukajka 2, Matej Vrábel, Hanes, H. Poruba – Prejta 7:0 (4:0), Hofierka 3, Hudec, Pučkovica, Mihálik, Ševčík, Tuchyňa – Udiča 2:2 (2:2), Daňo, P. Hrehuš – Furdzo 2, Bolešov - D. Kočkovce 1:3 (0:0), Hutyra – Pilát, Suder, Fedor, Plevník mal voľno.
1. H. Poruba 17 14 2 1 67:15 44
2. Udiča 17 12 4 1 60:20 40
3. Plevník 17 13 1 3 56:18 40
4. Pruské 18 11 2 5 52:24 35
5. Tuchyňa 17 9 1 7 23:20 28
6. D. Kočkovce 17 8 2 7 44:29 26
7. Lysá 18 6 4 8 42:61 22
8. Sverepec 18 7 0 11 30:42 21
9. Dohňany 18 6 1 11 33:36 19
10. Prejta 18 6 1 11 25:42 19
11. Jasenica 18 4 3 11 14:45 15
12. Praznov 18 3 4 11 32:69 13
13. Bolešov 17 2 1 14 17:74 7
Kolačín odstúpil zo súťaže a jeho výsledky boli anulované
4. LIGA ŽIACI
19. kolo: Sverepec – Jasenica 1:9 (1:5), A. Richtárik – Janáček 3, Vicena 2, Moravík 2, Moravíková, Kolkus, Udiča – Košeca 3:1 (0:1), L. Trško 3 (2 z 11 m) – Gábel, Plevník – Pružina 7:3 (3:2), Čičút 4, Nemčík 2, Mičo – V. Gálik 3, Dohňany – Ladce 4:0 (0:0), Matej Vrábel 2, Piták, Ivaniš, D. Mariková – Papradno 2:1 (1:0), Huličiak 2 – Koban, Prečín – Domaniža 0:11 (0:3), Svorada 3, I. Sádecký 3, A. Fapšo 3, Denis Marko, Dánek, Lysá mala voľno.
1. Udiča 17 16 1 0 91:12 49
2. Košeca 17 12 4 1 88:21 40
3. Plevník 17 12 1 4 104:26 37
4. Ladce 18 12 0 6 62:35 36
5. Dohňany 18 9 4 5 52:28 31
6. Pružina 18 8 4 6 51:50 28
7. Domaniža 18 8 1 9 60:66 25
8. D. Mariková 18 7 3 8 39:39 24
9. Papradno 18 7 2 9 41:46 23
10. Prečín 18 4 1 13 32:55 13
11. Jasenica 17 4 1 12 33:79 13
12. Lysá 17 3 2 12 19:63 11
13. Sverepec 17 0 0 17 4:156 0
5. LIGA ŽIACI
14. kolo: Lazy – Zubák 7:2 (3:1), Taraba 3, Martinko 2, D. Štefánik, Staník – Marušík, Zbranek, Horovce - H. Poruba odložené na 27. 4. o 16. h, Mikušovce - Hradčan Lednica 2:0 (1:0), Kvasnička, D. Gašpar, Borčice /Bolešov mali voľno.
1. H. Poruba 11 8 3 0 58:12 27
2. Mikušovce 12 7 1 4 37:16 22
3. Horovce 11 6 2 3 37:16 20
4. Lazy 12 6 2 4 47:28 20
5. Zubák 12 4 2 6 26:40 14
6. Hr. Lednica 12 3 4 5 30:17 13
7. Borčice 12 0 0 12 8:114 0
PRÍPRAVKY
O 1. – 15. MIESTO
Skupina D
3. kolo: usporiadateľ FC Púchov: FC Púchov – Zubák 1:4 (0:2), Cabúková – L. Dubový 3, Martiš (11 m), FC Púchov – Kvašov /Horovce 2:2 (1:0), Ježovitz 2 – Bartošek 2, Zubák – Kvašov /Horovce 2:2 (0:2), L. Dubový, Kanderka – Šatka, Greguška.
1. Zubák 2 1 1 0 6:3 4
2. Kvašov 2 0 2 0 4:4 2
3. FC Púchov 2 0 1 1 3:6 1
4. K. Podhradie 0 0 0 0 0:0 0
5. Kolačín 0 0 0 0 0:0 0
6. Ilava 0 0 0 0 0:0 0
7. Sverepec 0 0 0 0 0:0 0
8. Hr. Lednica 0 0 0 0 0:0 0
9. M. Lednice 0 0 0 0 0:0 0
10. D. Kočkovce 0 0 0 0 0:0 0
11. Beluša 0 0 0 0 0:0 0
12. Visolaje 0 0 0 0 0:0 0
13. Brvnište 0 0 0 0 0:0 0
14. Udiča 0 0 0 0 0:0 0
15. Borčice 0 0 0 0 0:0 0